jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۱۱۵۶۲   ۰۹ شهريور ۱۳۹۳  |  ۱۰:۲۴

جام جم ورزشی: نلو وینگادا می گوید که کارلوس کی روش تا پایان هفته با فدراسیون فوتبال ایران تمدید قرارداد می کند.

کی روش تا پایان هفته تمدید می کند

به گزارش جام جم ورزشی ، تمدید قرارداد کی روش با فدراسیون خبری است که وینگادا سرمربی تیم المپیک ایران می دهد. وی در اینباره امروز به یکی از خبرگزاری ها(تسنیم) گفت: من در سه، چهار روز گذشته از جمله روز گذشته (شنبه) با کی‌روش از طریق اسکایپ تماس داشتم. ما تنها دو همکار و دوست نیستیم بلکه رابطه نزدیکی مانند دو برادر داریم و از مسائل شخصی هم باخبریم.

وی افزود: تا جایی که اطلاع دارم مذاکرات خوب پیش رفته است. گاهی جزییات باید چند بار بررسی و بین دو طرف مبادله شود تا تصمیم نهایی شکل بگیرد. در مجموع معتقدم تا فردا (دوشنبه) دو طرف به تفاهم می‌رسند و تا پایان هفته هم قرارداد همکاری بین کی‌روش و فدراسیون فوتبال ایران منعقد می‌شود.

سرمربی تیم فوتبال المپیک یادآور شد: اگر برای آمدن به ایران تنها نظر کی‌روش مهم باشد او برای این کار مشتاق است اما او تنها یک طرف ماجرا است و باید فدراسیون فوتبال هم این را بخواهد. با این حال تصور می‌کنم در نهایت همه چیز درست خواهد شد و او هدایت تیم ملی را برعهده خواهد گرفت.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ما حتما می توانیم

ما حتما می توانیم

خواهر و برادری ژاپنی با هم مدال طلای المپیک توکیو را صید کردند! هر دو جودوکار هستند و هر دو در یک روز در فینال مسابقات حریفان فرانسوی و گرجستانی خود را شکست دادند و قهرمان المپیک شدند.

نابودگر!

نابودگر!

 در سال‌های اخیر بسیار از این گفتیم که فلان مربی مزدور است و فلان ورزشکار هم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر