jamejamsima
سیما فیلم و سریال کد خبر: ۷۱۰۹۰۱   ۰۷ شهريور ۱۳۹۳  |  ۱۸:۳۵

سیما تیرانداز بازیگر نقش انیس در سریال «ستایش» نقش انیس را به دلیل منفی بودن تاثیرگذاری اش در مسیر داستان جذاب ارزیابی کرد.

«انیس» سریال ستایش منفی و تاثیرگذار بود

سیما تیرانداز بازیگر نقش انیس در مجموعه تلویزیونی ستایش درباره آغاز همکاری اش با این پروژه گفت: حدود 6 سال پیش بود که از دفتر آقای زرین کوب تهیه کننده سریال با من تماس گرفتند. آن زمان آقای اصغرهاشمی به عنوان کارگردان با این گروه همکاری داشتند. فیلمنامه ای 10 قسمتی آماده بود و در اختیارمان قرار گرفت. اگرچه متن کامل نبود اما با توضیحاتی که داده شد و خواندن همان 10 قسمت آنقدر احساس خوب و داستان جذابی را برداشت کردم که بازی نقش انیس را پذیرفتم.

وی درباره ویژگی های نقش انیس و جایگاه آن در پرداخت داستانی ستایش ادامه داد: انیس نقشی منفی و تاثیرگذار بود. همین برایم جذابیت داشت زیرا معمولا در سینما و تلویزیون نقش‌های زن تاثیرگذار کمتر نوشته می شود و غالب نقش های بازیگران زن، مثبت و خنثی است. ضمن این که من قبل از این سریال نقش منفی مجموعه ای را بازی نکرده بودم به جز سریال خانه ای در تاریکی که آن هم در واقع نقشی خاکستری بود اما انیس نقشی بود که از همان ابتدا هم پیش بینی نمی کردم تا این حد مورد استقبال قرار بگیرد و برای مردم جذاب باشد.

بازیگر نقش انیس در پایان با اشاره به برد این سریال در میان مخاطبان عنوان داشت: به نظر من حس بسیار خوبی برای یک بازیگر است که همه کارش را ببینند و قضاوتش کنند. حال این قضاوت می تواند خوب باشد یا بد.

پخش سری دوم مجموعه تلویزیونی ستایش به کارگردانی سعید سلطانی و نویسندگی سعید مطلبی جمعه هفته گذشته از شبکه سه سیما به پایان رسید. این سریال داستان ستایش و فرزندانش را بعد از گذشت بیست سال روایت می کرد و در پایان با از دست رفتن ثروت حشمت فردوس و پیدا شدن محمد پسر طاهر و پدربزرگ خطاب کردن او به پایان رسید. گفتنی است این سریال سری سومی نیز خواهد داشت. (روابط عمومی شبکه سه)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ابتکار عمل ایران و بن بست طرف‌ های غربی

ابتکار عمل ایران و بن بست طرف‌ های غربی

با روی کار آمدن کابینه سیزدهم، نگاه این دولت نسبت به انجام مذاکرات متفاوت از گذشته بود. اگرچه پیگیری توافق هسته‌ ای، تصمیمی کلان بوده و هست اما چگونگی راهبرد مذاکرات به دولت‌ها بستگی دارد.

ماجرای اروپای آشفته

ماجرای اروپای آشفته

آنگلا مرکل، صدراعظم سرزمین ژرمن‌ ها رسما از معادلات سیاسی و اجرایی کشورش کنار رفت تا اولاف شولتس و سوسیال‌ دموکرات‌ ها پس از ۱۶سال رسما در راس هرم قدرت در برلین قرار گیرند.

شکست آلودگی با تعامل مدیران

شکست آلودگی با تعامل مدیران

هوای بسیاری از کلانشهرهای کشور آلوده و ترافیک همچنان از مشکلات اصلی شهروندان است. با این حال در چند روز اخیر خبرها از کاهش ۱۰درصدی ترافیک صبحگاهی و ۱۳تا ۱۵درصدی ترافیک عصرگاهی در کلانشهر تهران حکایت دارد؛ اتفاقی که اگر تداوم داشته باشد می‌تواند به بهبود کیفیت زندگی در کلانشهری مانند تهران منجر شود زیرا کاهش ترافیک از آلودگی‌هوای تهران می‌کاهد و در بهبود سلامت‌روان شهروندان نیز بی‌تاثیر نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها