jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۰۹۰۸۷   ۰۲ شهريور ۱۳۹۳  |  ۱۶:۰۳

با وجود استقبال ورزشی ها و هنرمندان

ابداع‌گر «چالش سطل یخ» در آب غرق شد!

جام جم ورزشی : فردی که موج گسترده ای را در دنیا راه انداخته است در آب غرق شد!

ابداع‌گر «چالش سطل یخ» در آب غرق شد!

به گزارش جام جم ورزشی، کوری گریفین (Corey Griffin)، ابداع کننده چالش سطل آب یخ که جوانی 27 ساله بود، در هنگام شنا کردن در ایالت ماساچوست آمریکا غرق شد و جان خود را از دست داد.

بله، چالش سطل آب یخ! همان کاری که در حال حاضر میان بسیاری از فوتبالیست های داخلی و خارجی و هنرمندان و سیاست مداران مد شده است. متاسفانه خالق این حرکت بر اثر غرق شدن در آب جان خود را از دست داده است. چالش سطل آب یخ حرکتی است برای حمایت از بیماران. به این ترتیب که شخصی ضمن کمک مالی به بیماران یک نوع بیماری خاص سطل آب یخی را روی سر خود خالی می کند و پیش از آن نام سه نفر را می برد تا آنها هم این کار را انجام دهند.

این حرکت هم اکنون در ورزش بازتاب بسیار گسترده ای داشته است. بسیاری از چهره های شاخص ورزش به خصوص فوتبال این کار را انجام داده اند. با این اتفاق تاسف برانگیز پیروان چالش سطل آب یخ عزادار شدند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها