jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۰۷۶۴۴   ۲۹ مرداد ۱۳۹۳  |  ۰۹:۵۳

جام جم ورزشی : در حالی که چیزی به آغاز رقابت های فصل جدید لالیگا باقی نمانده مصدومیت کریستیانو رونالدو می تواند بدترین خبر برای هواداران رئال مادرید باشد.

کریستیانو رونالدو مصدوم شد

به گزارش جام جم ورزشی ، رونالدو شب گذشته و در جریان دیدار سوپر جام اسپانیا مقابل آتلتیکومادرید مصدوم شد. کریستیانو رونالدو در دقایق پایانی نیمه نخست از ناحیه همسترینگ آسیب دید و مجبور به ترک میدان شد.

کارلو آنچلوتی، سرمربی کهکشانی‌ها با تایید مصدومیت مهاجم پرتغالی‌اش اعلام کرد که برترین بازیکن دنیا در سال 2013، به زودی تحت معاینه قرار خواهد گرفت تا شدت مصدومیتش مشخص شود.

رونالدو در اولین دربی فصل جدید فوتبال اسپانیا، در دقایق زیادی از نبرد دو تیم در نیمه اول محو بود و در نهایت هم از میدان بیرون رفت.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها