jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۰۷۶۴۳   ۲۹ مرداد ۱۳۹۳  |  ۰۹:۵۳

جام جم ورزشی: درگیری امیرحسین صادقی و امیرقلعه نویی پس از پایان دیدار استقلال و سایپا می تواند به قیمت جدایی صادقی از استقلال تمام شود.

صادقی: از استقلال می روم

به گزارش جام جم ورزشی ، امیرحسین صادقی مدافع ملی پوش استقلال به دلیل مصدومیت نمی تواند برای استقلال به میدان برود. قلعه نویی که فکر می کند صادقی موضوع مصدومیتش را از مدت ها قبل پنهان کرده به شدت از دست او ناراحت است و به همین دلیل هنگامی که صادقی پس از پیروزی استقلال مقابل سایپا روز گذشته نزد قلعه نویی رفت تا به او تبریک بگوید با برخورد تند او مواجه شد تا درگیری بین این دو به وجود بیاید.

اکنون خبر می رسد که صادقی به اطرافیانش گفته دیگر به هیچ عنوان در استقلال نمی ماند. با این اوصاف اوضاع خط دفاع استقلال از این هم بدتر می شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها