jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۰۶۹۲۸   ۲۷ مرداد ۱۳۹۳  |  ۱۷:۱۳

جام جم ورزشی:دعواهای این روزهای فوتبال تمامی ندارد. این دعواها حتی به لیگ برتر هم سایه می اندازد.

حمله یک استقلالی به نکونام

به گزارش جام جم ورزشی ، همیشه در دعواهای فوتبالی دو چهره مطرح اطرافیان آنها نقش زیادی در بالا گرفتن این دعواها دارند. مصاحبه های آنها مویدی بر این مطلب است.

اصغر حاجیلو سرپرست سابق تیم ملی فوتبال ایران در دعوای نکونام و قلعه نویی حق را صد در صد به قلعه نویی می دهد و حتی غیر مستقیم جواد نکونام را تهدید می کند. او در این رابطه گفت: «اگر بخواهم بگویم بعضی‌ها در تیم ملی چه کارهایی انجام دادند، آن افراد دیگر نمی‌توانند بازی کنند. قطبی کارش را بلد بود ولی بعضی از دوستان هستند که دوست نداشتند او کارش را انجام بدهد. حقیقت‌اش این است که قطبی یکی از پرحاشیه‌ترین تیم‌های ملی را داشت و واقعا اذیتش کردند اما دیدید که هیچ‌وقت گله‌ای از این موضوع نکرد.»

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها