jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۰۶۸۹۴   ۲۷ مرداد ۱۳۹۳  |  ۱۴:۱۴

جام جم ورزشی: در پایان دیدار شنبه شب پاری سن ژرمن مقابل باستیا، براندائو در تونل ورزشگاه با سر به صورت موتا ضربه ای زد که باعث شکستگی بینی این ملی پوش ایتالیایی شد.

محرومیت 2 ساله برای شکستن بینی

به گزارش جام جم ورزشی ، براندائو، مهاجم باستیا، ممکن است به دلیل درگیری اش با تیاگو موتا، کاپیتان پاری سن ژرمن، با محرومیتی دو ساله روبرو شود.

در پایان دیدار شنبه شب پاری سن ژرمن مقابل باستیا، براندائو در تونل ورزشگاه با سر به صورت موتا ضربه ای زد که باعث شکستگی بینی این ملی پوش ایتالیایی شد.

طبق قوانین فدراسیون فوتبال فرانسه اگر درگیری فیزیکی دو بازیکن، منجر به خانه‌نشینی بیش از هشت روز یکی از آنها شود، بازیکن ضارب تا دو سال حق حضور در هیچ تورنمنتی را نخواهد داشت.

به هر حال، با توجه تصاویری که دوربین های تلویزیونی از لحظه وقوع این حادثه ضبط کردند، مطمئنا محرومیتی طولانی در انتظار براندائو است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها