jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۰۶۰۳۵   ۲۵ مرداد ۱۳۹۳  |  ۱۶:۲۴

مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی می‌گوید: مبلغ جریمه علی کریمی 170 میلیون تومان است.

علی کریمی 170 میلیون جریمه شده نه 370 میلیون

به گزارش جام جم ورزشی ، مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی در پاسخ به این سوال که آیا جریمه 370 میلیون تومانی کریمی صحت دارد یا خیر؟ گفت: من چنین مبلغی را نشنیده‌ام اما 20 درصد طبق آیین‌نامه انضباطی جریمه شده است که این مبلغ می‌شود در حدود 170 میلیون تومان. در نهایت باید درباره این موضوع کمیته‌ انضباطی پاسخگو باشد، چون من در جریان ریز مسائل نیستم.

وی در پاسخ به این سوال که رقم حق پخش تلویزیونی چقدر باید تعیین شود، گفت: هر چقدر بیشتر بهتر، اما پیشنهاد ما به صدا و سیما این است که هر چه از تبلیغات تلویزیونی برای پخش فوتبال درآمد کسب می‌کند به صورت 50 درصدی تقسیم کند و سهم فوتبال را بدهد.

مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی درباره شانس‌های قهرمانی نیز گفت: من فکر می‌کنم تراکتورسازی و سپاهان شانس‌های اول قهرمانی هستند، اما در حال حاضر که در هفته‌ سوم لیگ هستیم نمی‌توانیم به طور قطع درباره قهرمانی صحبت کنیم و مطمئنم که خیلی از تیم‌ها شانس قهرمانی دارند. یکی از آنها تراکتورسازی است، چرا که ما تیممان را برای قهرمانی در لیگ بسته ‌ایم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها