jamejamsara
سرا خواندنی ها کد خبر: ۷۰۴۸۱۸   ۲۱ مرداد ۱۳۹۳  |  ۱۶:۵۵

با وجود تأکید عضو هیأت مدیره انجمن صنایع فرآورده‌های لبنی بر عدم صدور مجوز جدید برای افزایش قیمت محصولات لبنی، برخی کارخانه‌های لبنی قیمت شیر کم‌چرب را به طور خودسرانه و بدون دریافت مجوز افزایش دادند.

افزایش خودسرانه قیمت شیر کم‌چرب +عکس

جام جم سرا:در حالی که به گفته محمد فربد، عضو هیأت مدیره انجمن صنایع فرآورده‌های لبنی مجوز جدیدی برای افزایش قیمت محصولات لبنی صادر نشده است، قیمت برخی محصولات افزایش یافته که از آن جمله می‌توان به رشد قیمت شیر کم چرب و پرچرب در برخی برندها اشاره کرد.

بر این ساس، قیمت شیر کم‌چرب یکی از شرکت‌های صنایع لبنی از 2 هزار تومان به 2200 تومان افزایش یافته است.

این در حالی است که قیمت شیر نیم‌چرب این کارخانه 2200 بوده است و حال شیر کم‌چرب با افزایش قیمت 200 تومانی در بطری‌هایی با بسته‌بندی هم‌رنگ شیرهای نیم‌چرب که رنگ این برچسب پررنگ‌تر از برچسب قبلی است، عرضه می‌شود.

به گفته برخی فروشندگان، قیمت شیر کم‌چرب برخی کارخانه‌ها نیز تا 2300 تومان افزایش داشته است.

در این شرایط و با وجود درج قیمت جدید بر روی برچسب شیر کم‌چرب، افزایش قیمت این نوع شیر از سوی قائم مقام یکی از واحدهای صنایع لبنی رد شد.

محمد فربد، عضو هیأت مدیره انجمن صنایع فرآورده‌های لبنی امروز در گفت‌‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس اظهار داشت: اخیراً افزایش قیمتی در مورد محصولات لبنی اتفاق نیفتاده و در حال حاضر قیمت شیر کم‌چرب 2 هزار تومان و نیم‌چرب 2200 تومان است.(فارس)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نشانه‌گذاری‌ های غدیر

نشانه‌گذاری‌ های غدیر

واقعه غدیرخم را نمی‌توان صرفا یک اتفاق در بستر زمان دانست که اگر چنین باشد، ما که سال‌ها و قرن‌ها پس از این واقعه زندگی می‌کنیم، ناگزیریم آن را در بستر تاریخ بنگریم و چگونگی این رویداد را در زمان، مکان و شرایط تاریخی مورد نقل یا حداکثر نقل و بررسی قرار دهیم، اما به درستی باید به غدیر نگریست و درباره آن سخن گفت.

بازخوانی شکست خط نفاق

بازخوانی شکست خط نفاق

سازمان مجاهدین خلق روز چهارشنبه 25 بهمن‌ماه سال 1357 هجری شمسی (سه روز پس از پیروزی انقلاب اسلامی) اقدام به برگزاری راهپیمایی مسلحانه و اجرای نمایش قدرت از حد فاصل دانشگاه تهران تا خیابان تخت‌ جمشید (طالقانی) کرد.

گفتگو

بیشتر
كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

بررسی‌ها نشان می‌دهد سویه دلتای ویروس كرونا نسبت به انواع قبلی مسری‌تر بوده و كودكان بیشتری را به‌صورت علامت‌دار مبتلا می‌كند

كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر