jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۷۰۲۳۳۲ ۱۴ مرداد ۱۳۹۳  |  ۱۴:۲۶

معاون اداری مالی وزارت علوم :

امسال جذب هیات علمی نداریم

معاون اداری مالی وزارت علوم با بیان اینکه در قانون بودجه امسال ردیفی برای استخدام استادان در نظر گرفته نشده از یک شرط برای استخدام احتمالی اعضای هیأت علمی خبر داد.

محمد حسین امید، گفت: امسال نمی توان از معاونت راهبردی ریاست جمهوری ردیف استخدامی برای اعضای هیأت علمی دانشگاهها دریافت کرد.

وی علت این امر را بیان کرد و افزود: در قانون بودجه سال جاری، ردیف استخدامی اعضای هیأت علمی گنجانده نشده است.

به گفته معاون اداری مالی وزارت علوم، اگر تخصیص دانشگاهها در زمینه استخدام اعضای هیأت علمی به طور کامل پرداخت شود امکان اینکه در نیمه دوم سال دانشگاهها بتوانند بخشی از اعضای هیأت علمی را جذب کنند، وجود دارد.

امید درباره آن دسته از اعضای هیأت علمی که در فراخوان شرکت کرده و پذیرفته شده اند، گفت: در صورت تخصیص بودجه شاید در نیمه دوم سال تعدادی از این استادان جذب شوند. در غیر اینصورت سال آینده پذیرفته می شوند. (مهر )

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سوختن درخت طبیعی نیست!

سوختن درخت طبیعی نیست!

در ده روز گذشته، حدود 300 نقطه از اراضی جنگلی آتش گرفته است. شاید بسیاری بگویند این آتش‎سوزی‌ها عمدی است.

توهم خودشیفتگان مجازی

توهم خودشیفتگان مجازی

فضای مجازی بستری شده‌است برای ظهور افرادی که با کسب مخاطب اقدام به اظهارنظرهای غیرکارشناسانه می‌کنند؛ بستری که در آن بیشتر حرافی می‌کنند.

سلامت‌ دانش‌ آموزان اولویت والدین و قانون

سلامت‌ دانش‌ آموزان اولویت والدین و قانون

صعودی شدن مجدد شیب ابتلا به کرونا، بسیاری از والدین دانش‌آموزان را نگران کرده است؛ والدینی که حالا با صحبت‌های دیروز رئیس‌جمهور، احتمالا چاره‌ای ندارند جز این که فرزندان‌شان را از 15 شهریور به مدرسه بفرستند.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر