سه مرد که با سوء‌قصد به جان یک راننده قصد سرقت خودروی او را داشتند، ناکام مانده و یکی از آنها دستگیر شد.
کد خبر: ۷۰۱۴۴۲
زورگیر‌ها در کمین رانندگان تنها

به گزارش جام‌جم، روز‌های پایانی هفته گذشته پسر جوانی با حضور در شعبه سیزدهم بازپرسی دادسرای عمومی و انقلاب ناحیه 5 تهران، از سه مرد به اتهام سوء‌قصد و سرقت خودرویش شکایت کرد.

شاکی گفت: شب‌هنگام با خودرو به خانه بازمی‌گشتم که راننده یک دستگاه خودروی دیگر با سه سرنشین مرا متوقف کردند. وقتی پیاده شده و به رفتار راننده اعتراض کردم، او همراه دو مرد جوان دیگر با چوبدستی و چاقو به من حمله‌ور شدند و بشدت کتکم زدند.

3 روز بی‌هوشی

وی اضافه کرد: مردان مهاجم به زور سوئیچ خودرو را از من گرفتند و وقتی قصد داشتم مانع از سرقت خودرو شوم، یکی از آنها، با چاقو مرا بشدت زخمی کرد به طوری که بی‌هوش شدم.

شاکی افزود: وقتی به هوش آمدم، سه روز از ماجرا گذشته بود و در بیمارستان بودم. موضوع را از پرستاران جویا شدم که آنها گفتند چند مرد مرا در حالی که زخمی و در آستانه مرگ بودم به بیمارستان رسانده و نجاتم داده‌اند. خودرویم نیز در محوطه بیمارستان پارک است.

شاکی یادآور شد: وقتی مرخص شدم و به کلانتری رفتم، متوجه شدم افرادی که نجاتم داده‌اند با حضور در مرکز پلیس موضوع را اطلاع داده و با هوشیاری آنها، سارقان در اجرای نقشه خود ناکام مانده و متواری شده‌اند.

پس از تشکیل پرونده و دستور قضایی، تحقیقات پلیس برای دستگیری سارقان فراری آغاز شد تا این‌که چند روز پیش هویت یکی از سارقان شناسایی و او در مخفیگاهش دستگیر شد.

متهم با انتقال به پلیس آگاهی و مواجهه حضوری به جرمش اعتراف کرد و گفت: دو همدستم سارقان زورگیر هستند و روز حادثه به قصد سرقت شاکی را تعقیب کرده و در یک خیابان خلوت به دام انداختیم و می‌خواستیم خودروی او را سرقت کنیم که مردم متوجه شدند و ما نیز فرار کردیم.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۱
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۵۴ - ۱۲ مرداد ۱۳۹۳
۰
۰
باسلام قابل توجه قضات محترم با این گرفتن وازاد كردن مجرمین جری تر شدن ، باید مجازات ها تاثیرگذار باشند....

نیازمندی ها