jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۶۹۷۴۶۱   ۲۹ تير ۱۳۹۳  |  ۱۰:۵۲

گسترش فولاد تبریز در این فصل از رقابت های لیگ برتر یک بازیکن برزیلی خواهد داشت.

حمال پیانو در فوتبال ایران!

به گزارش جام جم ورزشی ؛ این بازیکن مگنو باتیستا داسیلوا و پیش از این در لیگ دسته های پایین تر برزیل بازی می کرده است البته سابقه بازی کردن در نفت و داماش را هم دارد. او می گوید برای صدا کردن او کافی است باتیستا صدایش کنید. باتیستا در تیم های قبلی اش در ایران در پست دفاع راست و چپ به میدان می رفته اما اکنون قرار است در تیم جدیدش به درخواست تارتار در پست اصلی اش یعنی هافبک بازی کند، اتفاقی که از آن بسیار خوشحال است.

اما او خودش را حمال پیانو می داند! شاید فکر کنید این اصطلاح عجیب یعنی چه؟! باتیستا می گوید: مطمئن باشید در تیم جدیدم همه سعی و تلاشم را می‌کنم تا انتظارات را برآورده کنم، من در داماش با تارتار کار کردم و او می‌داند چگونه از من بازی بگیرد. در برزیل به هافبک دفاعی «حمال پیانو» می‌گویند، چرا که ما پیانو را روی شانه‌مان می‌گذاریم و بقیه آهنگ می‌زنند! شاید نوع فوتبال من به چشم نیاید اما کاملاً در خدمت تیم بازی می‌کنم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها