jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۶۹۷۴۵۶   ۲۹ تير ۱۳۹۳  |  ۱۰:۲۱

راه آهن در روزهای اخیر تکاپوی زیادی برای جذب بازیکنان مختلف و البته نامی داشت. حضور وزنه هایی همانند عابدزاده و کریم باقری از دیگر نکات قابل توجه راه آهن در فصل جاری است.

استیلی و یک قرارداد 100 میلیون تومانی!

به گزارش جام جم ورزشی ؛ با اینکه در ظاهر به نظر می آید همه چیز برای راه آهن خوب پیش می رود اما همچنان بحث مالکیت این باشگاه با ابهام های زیادی مواجه شده است. گفته می شود حمید استیلی مالک این باشگاه است هر چند پشت پرده خبرهای دیگری به گوش می رسد.

از بحث مالکیت که بگذریم به مبلغ قرارداد حمید استیلی با این باشگاه می رسیم که بحث های زیادی را در شبکه های اجتماعی به وجود آورده است. گفته می شود حمید استیلی به عنوان سرمربی با راه آهن قرارداد 100 میلیون تومانی بسته ، خبری بسیار عجیب و البته باور نکردنی. این خبر هنگامی عجیب تر می شود که بدانیم تمامی دستیاران و حتی نیمکت نشین های راه آهن و بازیکنان زیر 23 سال از استیلی پول بیشتری می گیرند.

باید باور کرد که استیلی برای مربی گری در راه آهن تنها 100 میلیون تومان می گیرد؟! شما چه فکر می کنید؟

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها