jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۶۹۷۴۵۶   ۲۹ تير ۱۳۹۳  |  ۱۰:۲۱

راه آهن در روزهای اخیر تکاپوی زیادی برای جذب بازیکنان مختلف و البته نامی داشت. حضور وزنه هایی همانند عابدزاده و کریم باقری از دیگر نکات قابل توجه راه آهن در فصل جاری است.

استیلی و یک قرارداد 100 میلیون تومانی!

به گزارش جام جم ورزشی ؛ با اینکه در ظاهر به نظر می آید همه چیز برای راه آهن خوب پیش می رود اما همچنان بحث مالکیت این باشگاه با ابهام های زیادی مواجه شده است. گفته می شود حمید استیلی مالک این باشگاه است هر چند پشت پرده خبرهای دیگری به گوش می رسد.

از بحث مالکیت که بگذریم به مبلغ قرارداد حمید استیلی با این باشگاه می رسیم که بحث های زیادی را در شبکه های اجتماعی به وجود آورده است. گفته می شود حمید استیلی به عنوان سرمربی با راه آهن قرارداد 100 میلیون تومانی بسته ، خبری بسیار عجیب و البته باور نکردنی. این خبر هنگامی عجیب تر می شود که بدانیم تمامی دستیاران و حتی نیمکت نشین های راه آهن و بازیکنان زیر 23 سال از استیلی پول بیشتری می گیرند.

باید باور کرد که استیلی برای مربی گری در راه آهن تنها 100 میلیون تومان می گیرد؟! شما چه فکر می کنید؟

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

 شاید این سوال اهالی فوتبال و به ویژه هواداران پرسپولیس بی جواب بماند که آیا مستحق‌تر از پرسپولیس برای میزبانی گروه E رقایت های لیگ قهرمانان وجود داشت؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر