jamejamonline
استانها عمومی کد خبر: ۶۹۶۶۴۷   ۲۵ تير ۱۳۹۳  |  ۱۸:۳۰

رییس پلیس آگاهی استان البرز از دستگیری کلاهبردار 140 میلیارد ریالی در این استان خبر داد.

کلاهبردار 14 میلیارد تومانی دستگیر شد

سرهنگ حمیدرضا گل صباحی در جمع خبرنگاران افزود: پرونده مرد کلاهبرداری که با خرید چهار قطعه زمین در یکی از مناطق کرج اقدام به فروش آنها به چندین نفر کرده بود با شکایت مالباختگان در دستور کار پلیس آگاهی استان البرز قرار گرفت.

وی گفت: با کار اطلاعاتی پلیس، فرد کلاهبردار دستگیر و مشخص شد که وی دارای سابقه کلاهبرداری نیز بوده است.

سرهنگ گل صباحی افزود: طبق تحقیقات این فرد کلاهبردار قصد داشت با دریافت گذرنامه برای خانواده از کشور خارج شود که با سرعت عمل پلیس آگاهی البرز دستگیر شد.با دستگیری این کلاهبردار به نام «ق - ن» تاکنون 97 شاکی به پلیس آگاهی البرز مراجعه و شکایت کرده اند.

رییس پلیس آگاهی استان البرز گفت: این فرد کلاهبردار پس از خرید زمین به بهانه ساخت واحدهای مسکونی و پیش فروش آنها از خریداران مبلغ 700 میلیون ریال تا پنج میلیارد ریال دریافت کرده بود.

سرهنگ گل صباحی افزود: متهم به شکلی فعالیت می کرد که در یک بنگاه معاملاتی چند واحد را با کد پستی و رهگیری متفاوت و در یک بنگاه دیگر شماره واحدها و متراژ، کد پستی را تغییر داده و به افراد دیگر به فروش می رساند.

این مقام انتظامی گفت: پلیس مدیر چهار دفتر مشاور املاک را که در این زمینه مظنون بودند، دستگیر کرده است.

رییس پلیس آگاهی استان البرز از مردم خواست قبل از خرید هر نوع ملک و ساختمان از طریق تحقیقات محلی، شهرداری، ثبت اسناد، اداره پست و همچنین کد رهگیری معتبر مطلع شوند تا گریبان گیر این گونه شیادان نشوند.(ایرنا)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
برای حذف موانع سرمایه گذاری در آذربایجان غربی،
مدیرانی جسور و تحول گرا وارد کارزار خواهند شد ؟

برای حذف موانع سرمایه گذاری در آذربایجان غربی، مدیرانی جسور و تحول گرا وارد کارزار خواهند شد ؟

" آذربایجان غربی به عنوان بستری مناسب برای سرمایه گذاری، یکی از امن ترین استان های کشور است " این شاید شاه بیت سخنرانی سال های اخیر مسئولان ملی و استانی در شمال غربی ترین استان کشور باشد .

رحلت عالم بلاد

رحلت عالم بلاد

دهه ۶۰ بود. واکسن فلج اطفال درست اثر نکرد. پاشنه‌های نوجوان روستایی به سختی به زمین می‌رسید.

نیازمندی ها