jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۹۶۲۵۹   ۲۴ تير ۱۳۹۳  |  ۱۶:۲۴

آیا مدافع پرسپولیس می ماند؟

مذاکره تلفنی رحیمی با سیدجلال حسینی

مذاکرات سیدجلال حسینی با باشگاه پرسپولیس همچنان ادامه دارد.

مذاکره تلفنی رحیمی با سیدجلال حسینی

به گزارش جام جم ورزشی، سیدجلال حسینی که پس از بازگشت از برزیل از سوی مسئولان باشگاه پرسپولیس برای تمدید قرارداد به باشگاه دعوت شده بود و در چند روز گذشته نتوانسته‌ بود به صورت حضوری با مدیران باشگاه صحبت کند قرار بود امروز (سه‌شنبه) در ساختمان واقع در شیخ‌بهایی حاضر شده و صحبت‌های نهایی را درباره ماندنش در پرسپولیس با رحیمی انجام دهد.

با این وجود حسینی امروز هم به باشگاه نیامد اما به صورت تلفنی با رحیمی مذاکره کرد و درخواست‌های خود را برای ماندن در باشگاه به مدیرعامل پرسپولیس گفت. رحیمی هم با تأکید بر اینکه پرسپولیس به حسینی نیاز دارد از او خواست تا با در نظر گرفتن همه شرایط تصمیم خود را برای فصل آینده بگیرد.

قرار است دو طرف برای به نتیجه رسیدن مذاکرات صحبت‌های دیگری با هم داشته باشند. علاوه بر حسینی باشگاه پرسپولیس به دنبال تمدید قرارداد با مهرداد پولادی هم هست اما هر دو بازیکن با پیشنهاداتی از تیم‌های خارجی روبرو هستند.

پس از اینکه مذاکرات سیدجلال حسینی با پرسپولیس طولانی شد، دایی یک مدافع برزیلی را در تمرین‌های این تیم در ترکیه تست کرد. لئوناردو بازیکنی بود که در دیدار تدارکاتی شب گذشته پرسپولیس مقابل نماینده رومانی هم حاضر بود.(ایسنا)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

 شاید این سوال اهالی فوتبال و به ویژه هواداران پرسپولیس بی جواب بماند که آیا مستحق‌تر از پرسپولیس برای میزبانی گروه E رقایت های لیگ قهرمانان وجود داشت؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر