jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۸۹۷۷۶   ۰۸ تير ۱۳۹۳  |  ۱۵:۴۲

نقل و انتقالات لیگ برتر

آندرانیک تیموریان در نصف جهان

آندرانیک تیموریان هافبک ملی پوش استقلال شاید فصل آینده در دیار نصف جهان توپ بزند.

آندرانیک تیموریان در نصف جهان

به گزارش جام جم ورزشی ؛ شنیده می شود که سپاهان قرار است مذاکره با تیموریان را آغاز کند.

پس از اینکه از اردوی آبی ها خبر رسید آندرانیک تیموریان جایی در تیم این فصل امیر قلعه نویی ندارد سپاهانی ها برای جذب این بازیکن ملی پوش پیش قدم شده اند.

خبرورزشی در این مورد نوشته است:قلعه نویی با جذب امید ابراهیمی از سپاهان عملاً نشان داد در پست هافبک دفاعی آلترناتیو مناسبی برای آندو پیدا کرده است اما با این حال سرمربی استقلال بدش نمی‌آمد هافبک ارمنی و ملی‌پوش خود را برای یک فصل دیگر نگه دارد.

در این زمینه حتی در لیست‌های اولیه هم نام آندو در صدر فهرست قرار می‌گرفت اما با این وجود و با توجه به درخواست مالی بالا، باشگاه استقلال تمایلی به حفظ هافبک ملی‌پوش و ارمنی خود ندارد.

این در حالی مطرح است که صبح امروز مدیرعامل سپاهانی ها در گفت و گویی خبر داد که به دلیل از دست دادن امید ابراهیمی به زودی با آندرانیک تیموریان وارد مذاکره خواهند شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

روز گذشته شهاب الدین عزیزی خادم به عنوان رییس جدید فدراسیون فوتبال انتخاب شد. حسن روشن پیشکسوت فوتبال در اینباره یادداشتی در اختیار روزنامه جام جم گذاشت.

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر