جام جهانی 2014

افشاگری جالب دیلی میل علیه نکونام+عکس

سایت دیلی‌میل از تلاش کاپیتان تیم ملی فوتبال ایران برای در اختیار گرفتن پیراهن مسی پیش از شروع بازی با آرژانتین خبر داد.
کد خبر: ۶۸۶۸۵۶
افشاگری جالب دیلی میل علیه نکونام+عکس

به گزارش جام جم ورزشی، بعد از بازی تیم‌های ملی فوتبال ایران و آرژانتین هیچ کدام از بازیکنان تیم ملی ایران برای به دست آوردن پیراهن مسی به سمت وی نرفته بودند و این تعجب همه حاضران در ورزشگاه و رسانه‌های بین‌المللی را به خود جلب کرد.

سایت دیلی‌میل در پایان دیدار تیم‌های ایران و آرژانتین از تلاش جواد نکونام برای به دست آوردن این پیراهن قبل از بازی خبر داد و فاش کرد: به طور معمول بازیکنان برای به دست آوردن پیراهن یار مقابل در بین دو نیمه اقدام می‌کنند ولی کاپیتان تیم ایران یک قدم جلوتر از هم تیمی‌هایش برداشت و به هنگام دست دادن سنتی پیش از شروع بازی در این باره با مسی صحبت کرد.

در بخش دیگری از این گزارش آمده است: به نظر می‌رسد هافبک 33 ساله تیم ایران فرصت خوبی را دید تا پیش از شروع بازی در این باره از مسی تقاضا کند این در حالی بود که تلاش‌های برخی بازیکنان ایرانی در بین دو نیمه برای به دست آوردن پیراهن مسی به چشم آمد اما نکونام یک رکورد جدید را ثبت کرد چرا که بعد از شیر و خط داور قبل از شروع بازی اقدام به این کار کرد.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۴
ناتانا
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۴۲ - ۱۳۹۳/۰۴/۰۱
۰
۰
نكونام عامل باخت ما. پارتی داره تو فدراسیون
ناتانا
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۴۲ - ۱۳۹۳/۰۴/۰۱
۰
۰
نكونام عامل باخت ما. پارتی داره تو فدراسیون
سلمان
Germany
۰۱:۱۱ - ۱۳۹۳/۰۴/۰۲
۰
۰
حتما مسی هم ازش خواسته بوده دم دروازتون تو لحظات آخر تو لحظه ای كه خیلی حساسه بجای اینكه توپ رو با تمام قدرت شوت كنی و از دروازه دورش كنی شروع كن به دریبل زدن تا توپ رو از پات در بیارن و پاس بدن به من منم راحت بزنم تو دروازتون بعد لباسمو میدم بهت!
زهرا
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۲۸ - ۱۳۹۳/۰۷/۱۷
۰
۰

نكو داشت راجب توپ زیست محیطی با مسی صحبت می كرد...همه میدونن كه اون عقده ای پیرهن ندیده نیس...
بعدشم اون پیرهنو گرفت تا با فروشش به بچه های سرطانی محك كمك كنه...دمش دمادم!
تولدشم مبارك:)

نیازمندی ها