jamejamsara
سرا خواندنی ها کد خبر: ۶۸۵۰۵۳   ۲۷ خرداد ۱۳۹۳  |  ۱۱:۰۷

یک بانوی سیرجانی با فراخوان شهرداری سیرجان مبنی بر دعوت به کار راننده پایه یک، پشت فرمان اتوبوس نشست تا در شرکت اتوبوسرانی به مردم شهرش خدمت کند.

جام جم سرا: شهرزاد بیگ زاده گفت: قادر به رانندگی وسایل نقلیه سنگین و حتی تراک در معادن هستم و هشت سال سابقه مربیگری و آموزش رانندگی در آموزشگاه های تعلیم رانندگی دارم.

یکی از مسافران اتوبوسی که این خانم راننده آن است گفت: ما افتخار می کنیم که راننده امروز خط واحد ما از جنس خودمان است؛ کار که زن و مرد نمی شناسد. این خانم جسارت رانندگی اش هم خوب است.

به نقل از ایرنا، یکی دیگر از مسافران افزود: خانم ها توان کمتری از مردان در کار کردن ندارند و توانایی خانم بیگ زاده نمونه حرف من است.

مسافر دیگری نیز که در این اتوبوس شرکت واحد نشسته بود، بیان کرد: خیلی خوب است که زن ها هم بتوانند خطوط اتوبوس را عهده بگیرند و جای تبریک دارد به جامعه زنان که اینگونه مسوولیت پذیر هستند.

حسین آزادیخواه مدیر عامل شرکت اتوبوسرانی سیرجان هم گفت: یک ماه است که این خانم رانندگی اتوبوس خط واحد را به صورت آزمایشی بر عهده دارد و بسیار ماهر و خوب است که جذب شرکت می شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۲
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
محمد از رفسنجان
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۳۵ - ۱۳۹۳/۰۳/۲۷
بسیار خوشحالم از این موضوع .تبریك هم به خانم بیگ زاده هم به مردم بزرگوار سیرجان.
۰
۰
مرتضوی از بندرعباس
United States
۰۰:۱۵ - ۱۳۹۳/۰۹/۲۲
تبریك
۰
۰

یادداشت

بیشتر
از بنده خدا به بنده خدا

از بنده خدا به بنده خدا

جناب آقای رئیسی! رئیس‌جمهور منتخب تمامی مردم ایران اسلامی، یقین دارم از دیروز صبح، سونامی آدم‌ها و پیام‌های تبریک به سوی شما روانه شده و به احتمال زیاد خسته‌تر از آن هستید که همه آنها را بخوانید، هرچه هست این یک پیام تبریک نیست.

فرصت افزایش سرمایه‌ اجتماعی

فرصت افزایش سرمایه‌ اجتماعی

خبر کوتاه بود: «سیزدهمین رئیس‌ جمهور ایران انتخاب شد». به بهانه این خبر می‌خواهم به چند نکته اشاره کنم که چگونه می‌توان این انتخاب را تبدیل به یک فرصت کرد تا مردم رنگ آرامش را بیشتر ببینند.

دولت آینده جبران کند

دولت آینده جبران کند

انتخابات ریاست‌ جمهوری بار دیگر عرصه‌ای برای خلق حماسه از سوی مردم انقلابی و فهیم جمهوری اسلامی ایران بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر