jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۶۸۳۱۲۰ ۲۱ خرداد ۱۳۹۳  |  ۲۳:۴۳

همزمان با تاکید وزیر دادگستری مبنی بر این‌که در حوزه فرهنگی حجاب و عفاف، کاستی‌های زیادی وجود دارد، یکی از نمایندگان مجلس از جمع آوری امضا برای نامه‌ای انتقادی به رئیس جمهور در زمینه حجاب خبر داد.

به گزارش مهر، لاله افتخاری، نماینده مردم تهران در مجلس گفت: نمایندگان مجلس شورای اسلامی در حال جمع آوری امضا برای نامه‌ای به رئیس جمهور هستند که در آن ضمن انتقاد از وضع موجود عفاف و حجاب، بر اجرای قانون عفاف و حجاب از سوی دولت و دستگاه‌های ذی‌ربط تاکید شده است.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی افزود: در این نامه تاکید شده است که باید قانون عفاف و حجاب از سوی دولت، وزارتخانه‌ها و متصدیان امر اجرا شود.در همین حال دیروز وزیر دادگستری در حاشیه جلسه هیات دولت گفت: آنچه ما بر آن تأکید داریم، اجرای قانون و احترام به قانون در کشور است اما قانون باید به شکل هوشمندانه و به بهترین وجه اجرا شود.به گزارش واحد مرکزی خبر، مصطفی پورمحمدی در پاسخ به پرسشی در زمینه مسئولیت دادگستری در حوزه فرهنگی از جمله حجاب افزود: در حوزه فرهنگی حجاب و عفاف کاستی‌های زیادی داریم و معتقدیم صرفاً با برخورد و اعمال محدودیت در این زمینه به نتیجه نخواهیم رسید بلکه این موضوع به زیرساخت‌های زیادی احتیاج دارد از جمله اصلاح زیرساخت‌ها در حوزه مدیریت کلان و جزء است.وی گفت: در حوزه رفتار اجتماعی از جمله حجاب و عفاف نگاه دولت این گونه است و همین فضا در قوه قضاییه نیز وجود دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ورود بورسی پرابهام

ورود بورسی پرابهام

با گسترش بازار سرمایه و رکوردزنی شاخص بورس در ماه‌های اخیر، بسیاری از شرکت‌ها متقاضی حضور در بورس و عرضه عمومی سهام خود در بازار سرمایه هستند.

«برد - برد» واقعی

«برد - برد» واقعی

یکی از اصلی‌ترین وظایف دستگاه سیاست خارجی تدوین استراتژی کار با کشورهای مختلف و طراحی راهبردهای بلندمدت، میان مدت و کوتاه مدت است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر