jamejamnashriyat
کد خبر: ۶۸۳۱۲۰   ۲۱ خرداد ۱۳۹۳  |  ۲۳:۴۳

همزمان با تاکید وزیر دادگستری مبنی بر این‌که در حوزه فرهنگی حجاب و عفاف، کاستی‌های زیادی وجود دارد، یکی از نمایندگان مجلس از جمع آوری امضا برای نامه‌ای انتقادی به رئیس جمهور در زمینه حجاب خبر داد.

به گزارش مهر، لاله افتخاری، نماینده مردم تهران در مجلس گفت: نمایندگان مجلس شورای اسلامی در حال جمع آوری امضا برای نامه‌ای به رئیس جمهور هستند که در آن ضمن انتقاد از وضع موجود عفاف و حجاب، بر اجرای قانون عفاف و حجاب از سوی دولت و دستگاه‌های ذی‌ربط تاکید شده است.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی افزود: در این نامه تاکید شده است که باید قانون عفاف و حجاب از سوی دولت، وزارتخانه‌ها و متصدیان امر اجرا شود.در همین حال دیروز وزیر دادگستری در حاشیه جلسه هیات دولت گفت: آنچه ما بر آن تأکید داریم، اجرای قانون و احترام به قانون در کشور است اما قانون باید به شکل هوشمندانه و به بهترین وجه اجرا شود.به گزارش واحد مرکزی خبر، مصطفی پورمحمدی در پاسخ به پرسشی در زمینه مسئولیت دادگستری در حوزه فرهنگی از جمله حجاب افزود: در حوزه فرهنگی حجاب و عفاف کاستی‌های زیادی داریم و معتقدیم صرفاً با برخورد و اعمال محدودیت در این زمینه به نتیجه نخواهیم رسید بلکه این موضوع به زیرساخت‌های زیادی احتیاج دارد از جمله اصلاح زیرساخت‌ها در حوزه مدیریت کلان و جزء است.وی گفت: در حوزه رفتار اجتماعی از جمله حجاب و عفاف نگاه دولت این گونه است و همین فضا در قوه قضاییه نیز وجود دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
مرثیه‌ای برای «عمو‌ قاسم»

مرثیه‌ای برای «عمو‌ قاسم»

یک) هرآنچه از تو بیادم می‌آید آلوده به غم است. تو یک جاعل بودی، یک کلاهبردار حرفه‌ای. دردهای کمرشکن را در مشتهایت پنهان می‌کردی و ناگهان چون شعبده‌بازی چیره دست سرودی خجسته از کلاه جادویی کلمات بیرون می‌کشیدی.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر