jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۷۸۲۳۴   ۰۷ خرداد ۱۳۹۳  |  ۱۱:۵۹

گوش سرمربی پرسپولیس در تهران است

علی دایی در پاریس بعد هم لس آنجلس

علی دایی به همراه خانواده اکنون در فرانسه به سر می برد و پس آن هم به آمریکا می رود اما با این وجود به شدت پیگیر وضعیت بازیکنان پرسپولیس است.

علی دایی در پاریس بعد هم لس آنجلس

سایت جام جم ورزشی - هر چند علی دایی در تهران نیست و به همراه خانواده‌اش خارج از کشور به سر می‌برد، اما این موضوع دلیل نمی‌شود که سرمربی سرخ‌ها از آنچه در غیابش رخ می‌دهد بی‌خبر باشد.

بر اساس شنیده‌ها و به نقل از منابع غیررسمی، نزدیکان دایی هر روز با او در تماس هستند و نکات لازم را به گوش او می‌رسانند تا در صورت نیاز اقداماتی که دایی در نظر دارد اجرا شود.

ظاهراً مواردی که باعث شده همه متوجه شوند که دایی از تمام اتفاقات داخلی باخبر بوده، مصاحبه مسلمان و پنجعلی است که بر اساس شنیده‌ها با عکس‌العمل جدی سرمربی سرخ‌ها مواجه شده است و باعث شده تا خیلی‌ها گفته‌هایشان را تکذیب کنند و بیشتر مراقب حرف‌هایشان باشند.

گفتنی است علی دایی هم اکنون در پاریس به سر می برد و پس از آن راهی لس آنجلس آمریکا می شود. او احتمالا برای تماشای بازی های جام جهانی به برزیل هم سفر می کند.(باشگاه خبرنگاران)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

 شاید این سوال اهالی فوتبال و به ویژه هواداران پرسپولیس بی جواب بماند که آیا مستحق‌تر از پرسپولیس برای میزبانی گروه E رقایت های لیگ قهرمانان وجود داشت؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر