jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۷۸۲۳۴   ۰۷ خرداد ۱۳۹۳  |  ۱۱:۵۹

گوش سرمربی پرسپولیس در تهران است

علی دایی در پاریس بعد هم لس آنجلس

علی دایی به همراه خانواده اکنون در فرانسه به سر می برد و پس آن هم به آمریکا می رود اما با این وجود به شدت پیگیر وضعیت بازیکنان پرسپولیس است.

علی دایی در پاریس بعد هم لس آنجلس

سایت جام جم ورزشی - هر چند علی دایی در تهران نیست و به همراه خانواده‌اش خارج از کشور به سر می‌برد، اما این موضوع دلیل نمی‌شود که سرمربی سرخ‌ها از آنچه در غیابش رخ می‌دهد بی‌خبر باشد.

بر اساس شنیده‌ها و به نقل از منابع غیررسمی، نزدیکان دایی هر روز با او در تماس هستند و نکات لازم را به گوش او می‌رسانند تا در صورت نیاز اقداماتی که دایی در نظر دارد اجرا شود.

ظاهراً مواردی که باعث شده همه متوجه شوند که دایی از تمام اتفاقات داخلی باخبر بوده، مصاحبه مسلمان و پنجعلی است که بر اساس شنیده‌ها با عکس‌العمل جدی سرمربی سرخ‌ها مواجه شده است و باعث شده تا خیلی‌ها گفته‌هایشان را تکذیب کنند و بیشتر مراقب حرف‌هایشان باشند.

گفتنی است علی دایی هم اکنون در پاریس به سر می برد و پس از آن راهی لس آنجلس آمریکا می شود. او احتمالا برای تماشای بازی های جام جهانی به برزیل هم سفر می کند.(باشگاه خبرنگاران)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

روز گذشته شهاب الدین عزیزی خادم به عنوان رییس جدید فدراسیون فوتبال انتخاب شد. حسن روشن پیشکسوت فوتبال در اینباره یادداشتی در اختیار روزنامه جام جم گذاشت.

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر