jamejamsima
سیما عمومی کد خبر: ۶۷۷۷۰۲   ۰۵ خرداد ۱۳۹۳  |  ۰۷:۱۵

سرگردانی چند بازیگر زن و مرد در فرودگاه

چمدان سروش صحت و شقایق دهقان چگونه ناپدید شد؟

۱

چمدانی که حاوی وسایل سروش صحت، شقایق دهقان، مهراب قاسم خانی و چند نفر دیگر است از سه ماه پیش در فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) گم شده و هنوز پیدا نشده است.

چمدان سروش صحت و شقایق دهقان چگونه ناپدید شد؟

سفر رفتن یکی از کارهای دوست داشتنی در زندگی محسوب می شود چون هم باعث تجدید روحیه می شود و هم حال آدم را خوب می کند؛ اما گاهی در سفر اتفاقاتی رخ می دهد که هم عجیب است و هم فراموش نشدنی.

حکایتی را که در ادامه خواهید خواند ، ماجرای دردسرهای هنرمندی است که بعد از گذشت سه ماه چمدانش پیدا نشده وبه بسیاری از وسایل شخصی اش دسترسی ندارد.

/Media/Image/1393/03/05/635366597601308762.jpg

قصه از کجا شروع شد؟

رضا کریمی بازیگر ومدیر تولید مجموعه هایی چون چهار خونه، ساختمان پزشکان، پژمان و..است. او به همراه سروش صحت،پیمان قاسم خانی، مهراب قاسم خانی، بهاره رهنما، شقایق دهقان ،پژمان جمشیدی و.. .نوروز امسال به هندوستان سفر کرد. .

کریمی در گفتگو با «جام جم سیما» قصه اش را این گونه روایت می کند: عید نوروز به همراه دوستانم به هندوستان رفتیم و پس از چند روز اقامت در آن جا در ساعت 3 صبح به تهران باز گشتیم. تمام مسافران چمدان های خود را تحویل گرفتند و از فرودگاه خارج شدند. پ اما من ماندم چون چمدانم را تحویل نگرفتم. آقای صحت هم که بار کدهای چمدان های ما دستشان بود مجبور شدند به خاطر من دوباره به فرودگاه بر گردند؛ اما با این همه باز هم خبری از چمدانم نشد.

مهراب قاسم خانی وشقایق دهقان هم با این که خیلی خسته بودند اما کنار من ماندند تا جریان را پیگیری کنند؛ اما کسی جوابگوی ما نبود.

/Media/Image/1393/03/05/635366600697896834.jpg

این بازیگر ادامه می دهد: چند روزی کارمان این شده بود که به فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) برویم وسراغ چمدان ها را بگیریم ولی انگار آب شده بود و رفته بود توی زمین. مشکل این جا بود که وسایل تعدادی از دوستانم هم در چمدان من بود. چون چمدانم بزرگ بود و تازه هم آن را خریده بودم وخیلی از وسایل مهم و شخصی ام مثل لپ تاپ و دوربین در آن چمدان بود. روزها وماه ها گذشت وخبری از آن نشد. از فرودگاه هند هم ماجرا را پیگیری کردم؛ اما آن ها گفتند که چمدان را تحویل هواپیمای ایران داده اند. هنوز که هنوز است مشکلم حل نشده و دیگر هیچ مسئولی هم جوابگویم نیست. سفر به هند به کامم تلخ شد و بسیار هم ضرر مالی دیدم. ای کاش کسی صدای ما را بشنود و امانتی مان را به ما باز گرداند. (محبوبه ریاستی/ جام جم سیما)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
مینا
France
۱۵:۰۵ - ۱۳۹۳/۰۳/۰۶
ببخشید، محتوای این خبر می گوید كه چمدان آقای رضا كریمی مفقود شده، چطور تیتر زده اید كه چمدان آقای صحت و خانم دهقان چطور ناپدید شد؟؟؟

پاسخ جام جم سیما: دوست محترم! چمدان در قسمت بار به نام رضا كریمی ثبت شده اما همان طور كه داخل خبر اشاره شد تعدادی از بازیگران وسایلشان را داخل آن گذاشته اند. سروش صحت خودش برای پیدا شدن این چمدان تلاش های زیادی داشته است... با تشكر از توجه شما مخاطب گرامی
۰
۰

یادداشت

بیشتر
پایان یکجانبه‌ گرایی آمریکا

پایان یکجانبه‌ گرایی آمریکا

بعد از شکل‌گیری پیمان شانگهای در سال2001، برخی صاحب‌نظران و کارشناسان علوم سیاسی از آن به عنوان ناتوی شرقی نام بردند. معتقدم این سازمان از ناتو اهمیت بیشتری دارد.

به‌ دنبال چاره واکسن‌ گریزی

به‌ دنبال چاره واکسن‌ گریزی

بر اساس اعلام مرکز روابط عمومی وزارت بهداشت و درمان تا ظهر دیروز بیش از 27 میلیون و 790 هزار نفر دوز اول واکسن را دریافت ‌و بیش از 13 میلیون و 459 هزار نفر نیز هر دو دوز را تزریق کرده‌اند‌.‌

سنجرخان سردار ایرانی

سنجرخان سردار ایرانی

سنجرخان شهید اهل سنت از روستای زیبای نران در قلب کردستان؛ شهیدی که در ظهر عاشورای یکصد سال قبل با دسیسه حکام مستبد وابسته به بیگانه بعد از چند سال مبارزه و ایستادگی در مقابل نفوذ بیگانگان روس و انگلیس و رد القاب و عناوین اهدایی عثمانی و مخالفت با ظلم و ستم خوانین محلی به شهادت رسید.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
روزنامه بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها