jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۷۲۵۸۵   ۲۱ ارديبهشت ۱۳۹۳  |  ۱۴:۰۸

محمود گودرزی می‌گوید از صحبت‌هایش درباره‌ کارلوس کی‌روش سوءبرداشت شده است.

گودرزی: نگفتم مشکل تیم ملی کروش است

وزیر ورزش و جوانان پس از پایان مراسم امضای آیین‌نامه تفاهم مشترک بین جمعیت هلال احمر و وزارت ورزش و جوانان درباره‌ نقل قولی که امروز از او در روزنامه‌ها منتشر شده اظهار کرد: گفته بودم مشکل تیم ملی لباس‌هایش نیست اما از صحبت‌های من درباره سرمربی تیم ملی سوء برداشت شده بود و نگفته بودم که مشکل تیم ملی سرمربی آن است.

گودرزی درباره‌ی بحث جدا شدن بخش ورزش از جوانان در این وزارتخانه گفت: اقدامی در این باره انجام شده و تصمیم‌گیری پیرامون این بحث به شورای راهبردی که در این زمینه تشکیل شده بستگی دارد. اگر این شورا صلاح بداند که بخش ورزش باید از جوانان جدا شود لایحه‌ای به مجلس تقدیم می‌شود و انجام اینکار نیازمند مصوبه مجلس است.

او همچنین درباره‌ آخرین وضعیت وام ازدواج گفت: متاسفانه بانک‌ها علاقه‌ای به دادن وام ازدواج با بهره‌ پایین ندارند. آنها می‌گویند که ما بنگاه اقتصادی هستیم و باید سود‌ده باشیم. در حال حاضر یک و نیم میلیون جوان که برای این وام ثبت‌نام کرده‌اند، بلاتکلیف هستند و باید منتظر باشیم که این مشکل رفع شود. (ایسنا )

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها