jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۷۲۵۸۵   ۲۱ ارديبهشت ۱۳۹۳  |  ۱۴:۰۸

محمود گودرزی می‌گوید از صحبت‌هایش درباره‌ کارلوس کی‌روش سوءبرداشت شده است.

گودرزی: نگفتم مشکل تیم ملی کروش است

وزیر ورزش و جوانان پس از پایان مراسم امضای آیین‌نامه تفاهم مشترک بین جمعیت هلال احمر و وزارت ورزش و جوانان درباره‌ نقل قولی که امروز از او در روزنامه‌ها منتشر شده اظهار کرد: گفته بودم مشکل تیم ملی لباس‌هایش نیست اما از صحبت‌های من درباره سرمربی تیم ملی سوء برداشت شده بود و نگفته بودم که مشکل تیم ملی سرمربی آن است.

گودرزی درباره‌ی بحث جدا شدن بخش ورزش از جوانان در این وزارتخانه گفت: اقدامی در این باره انجام شده و تصمیم‌گیری پیرامون این بحث به شورای راهبردی که در این زمینه تشکیل شده بستگی دارد. اگر این شورا صلاح بداند که بخش ورزش باید از جوانان جدا شود لایحه‌ای به مجلس تقدیم می‌شود و انجام اینکار نیازمند مصوبه مجلس است.

او همچنین درباره‌ آخرین وضعیت وام ازدواج گفت: متاسفانه بانک‌ها علاقه‌ای به دادن وام ازدواج با بهره‌ پایین ندارند. آنها می‌گویند که ما بنگاه اقتصادی هستیم و باید سود‌ده باشیم. در حال حاضر یک و نیم میلیون جوان که برای این وام ثبت‌نام کرده‌اند، بلاتکلیف هستند و باید منتظر باشیم که این مشکل رفع شود. (ایسنا )

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
خاطره شیرین گوچی و کره‌جنوبی

خاطره شیرین گوچی و کره‌جنوبی

وقتی حرف بازی ایران و کره‌جنوبی پیش می‌آید، ناخواسته یاد سال 2014 و آن بازی نوستالژیک اولسان می‌افتم که رضا قوچان‌ نژاد دروازه‌ حریف را باز کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها