jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۷۲۱۵۲   ۲۰ ارديبهشت ۱۳۹۳  |  ۱۲:۴۶

عضو کمیته‌ فنی پرسپولیس می‌گوید برای نزدیک کردن علی کریمی به دایی تلاش می کند، اما نمی‌تواند این بازیکن را به سرمربی سرخ‌ها تحمیل کند.

عابدینی: کریمی را به دایی نزدیک می‌کنم نه تحمیل

امیر عابدینی درباره این که بحث تشکیل کمیته‌ فنی پرسپولیس و وظایف آن به کجا رسید؟ اظهار کرد: همه فکر می‌کنند که به محض این که استارت یک کار انجام شد، باید روز بعد یک کار وسیع و گسترده انجام شود. الان هم اگر کمیته‌ فنی تشکیل شده باید مشخص شود که چه شرح وظایفی دارد. نوع تعاملش با کادر فنی و تیم‌های مختلف چگونه است. برای جذب بازیکنان چه برنامه‌ریزی دارد و تک تک این‌ها در آیین‌نامه بیاید.

او ادامه داد: همه برنامه‌های این کمیته‌ باید در هیات مدیره به تصویب برسد و اختیارات اعضا هم مشخص شود، آن وقت هیات مدیره به کمیته‌ فنی شش ماه تا یک سال زمان دهد تا این کمیته‌ بتواند کارایی خود را ثابت کند.

عابدینی با اشاره به این که کمیته‌ فنی در پرسپولیس یک خلأ بود، گفت: پرسپولیس و هر باشگاه دیگری که کمیته‌ فنی نداشتند یک خلأ را در چارت خود داشتند. کمیته‌ فنی کار فکری و کارشناسی می‌کند و بار سنگینی را از روی دوش سرمربی و مدیرعامل بر می‌دارد. این کمیته‌ به پیش برد اهداف کلان باشگاه هم کمک می‌کند.

عضو کمیته‌ فنی پرسپولیس درباره الگوبرداری از باشگاه‌های آژاکس و آرسنال، گفت: ما اگر بخواهیم الگوبرداری کنیم بخش عمده‌ای از کارمان مربوط به فضای داخلی ایران است. آن بخشی از کار که به فرهنگ کشورمان بر می‌گردد را نمی‌توانیم الگوبرداری کنیم اما اگر چیزی مربوط به تکنولوژی و علم باشد که آنها به آن دسترسی پیدا کرده‌اند باید از روی دست آنها الگو بگیریم.

عابدینی با اشاره به این که تعریف جدیدی از کمیته‌ فنی را در پرسپولیس نشان می‌دهیم، گفت: من اگر به انجام کاری امیدوار نباشم هیچ گاه پایم را داخل آن پروژه نمی‌گذارم. حتی اگر خیلی هم اذیت شوم برای موفقیت آن کار همه تلاشم را می‌کنم. همه فکر می‌کنند که کمیته‌ فنی یعنی از فردا در کار سرمربی مزاحمت ایجاد کنید اما معنای کمیته‌ فنی این نیست. از این به بعد ما اجازه نمی‌دهیم که باشگاه قراردادی ببندد که حق فسخ را به طرف مقابل بدهد. در حال حاضر بخشی از بدهی‌های پرسپولیس مربوط به سه سرمربی گذشته است. این معنا و مفهوم خوبی ندارد، چرا که کسی نبوده که به مدیرعامل بگوید آقای رویانیان شما حق ندارید قرارداد با مربی را این گونه ببندید و این خلاف علم و تخصص و حقوق است. کجای دنیا شما از مربی‌ای که به او بدهکار هستید شکایت می‌کنید و از طرف دیگر از دنیزلی طلبکارید؟ اتفاقات عجیبی در پرسپولیس افتاده و حالا ما می‌خواهیم این مسائل دیگر وجود نداشته باشد.

عضو کمیته‌ فنی پرسپولیس درباره این که او برای بازگشت کریمی به پرسپولیس تلاش می‌کند، گفت: ما تلاش نمی‌کنیم که دایی بپذیرد کریمی برای پرسپولیس بازی کند، چرا که سرمربی است که بازیکنانش را انتخاب می‌کند و حق دارد بازیکنی را بخواهد یا نخواهد. اما من برای نزدیک شدن این دو اسطوره فوتبال ایران تلاش می‌کنم، ولی نمی‌توانیم به دایی تحمیل کنیم که از کریمی استفاده کند.(ایسنا )

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها