jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۶۷۰۰۳۳   ۱۴ ارديبهشت ۱۳۹۳  |  ۱۰:۱۹

بمب نقل و انتقالات در راه است

رونی در جبهه میلیونرهای پاریسی

گران ترین بازیکن تاریخ لیگ برتر احتمالا در فصل نقل و انتقالات تابستانی راهی تیم میلیونر پاریسی می شود.

رونی در جبهه میلیونرهای پاریسی

سایت جام جم ورزشی - وین رونی کمتر از دو ماه پیش قرارداد خود را با منچستر یونایتد تمدید کرد و بر اساس قرار داد جدید که او را به گران ترین بازیکن تاریخ لیگ برتر انگلیس تبدیل کرده ماهیانه 300 هزار پوند می گیرد.

با وجود این تمدید قرارداد باز هم آینده وین رونی در منچستریونایتد با شک و تردید روبرو شده است چرا که پاری سن ژرمن تیم میلیاردر فرانسوی خواهان به خدمت گیری این مهاجم 28 ساله تیم ملی انگلیس شده است. با وجود این آینده گران ترین بازیکن تاریخ لیگ برتر انگلیس مشخص نیست. لوییس فن خال هلندی که سرمربی جدید منچستریونایتد شناخته می شود درباره هیچ کدام از بازیکنان کنونی منچستر از جمله وین رونی هنوز هیچ اظهار نظری نکرده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

وقتی در مورد ورزش معلولان مطالعه می‌کنید یک بند میان اهداف آن وجود دارد که برداشت سطحی از یک ورزش همگانی است: بالابردن امید به زندگی در معلولان! بله، همه ما می‌دانیم معلولی که به صورت عمومی از رخوت آسایشگاه و عزلت خانه بیرون می‌آید و ورزش می‌کند به‌جز ترشح هورمون‌های امیدبخش و انگیزه‌های رو به جلویی که دارد، وقتی می‌بیند می‌تواند ضعف جسمی خود در برخی حرکات را با توانمندی در حرکات دیگر جبران کند، می‌فهمد زندگی به نقطه پایان نرسیده است، اما این تمام ماجرا نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها