jamejamonline
ورزشی ورزش های توپی کد خبر: ۶۶۸۳۸۷ ۰۹ ارديبهشت ۱۳۹۳  |  ۱۲:۳۷

تیم بسکتبال فنرباغچه ترکیه به دنبال جذب حامد حدادی است.

فنرباغچه ترکیه به دنبال حامد حدادی

حامد حدادی، بازیکن خوزستانی و ارزشمندترین بسکتبالیست آسیا که این فصل خود را با تیم "سیچوان" چین آغاز کرد و هم‌اکنون با تیم مهرام به فینال لیگ برتر کشور رسیده با پیشنهادی از تیم فنرباغچه ترکیه مواجه شده است.

تیم فنرباغچه از مدعیان لیگ ترکیه و از تیم‌های خوب اروپا محسوب می‌شود که هم‌اکنون به دنبال سنتر 218 سانتی‌متری ایران است که در پنج سال گذشته در لیگ NBA کار کرده است.

حامد حدادی درباره این پیشنهاد به ایسنا گفت: بله؛ پیشنهادهایی وجود دارد اما هنوز جدی نیست، چرا که من تمام تمرکز روی فینال لیگ ایران و باشگاه‌های آسیا است و هم‌اکنون باید با مهرام برای قهرمانی گام برداریم.(ایسنا)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

9 ماه پیش بود که پیش از اینکه روح استقلالی ها خبر هم داشته باشد روزنامه «گازتا دلواسپور» ایتالیا اقدام به چاپ سلسله اخباری در رابطه با استراماچونی سرمربی استقلال کرد و مدعی شد که او به زودی از جمع آبی پوشان تهرانی جدا می شود.

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

دیگر حسابش از دستمان در رفته که ویروس کرونا چند روز است کشور ما که نه تمام دنیا را درگیر خودش کرده است. اما این همه گیری کرونا آنقدر طول کشیده که حوصله بعضی ها بدجوری سر رفته است از جمله دلال های محترم و ریز و درشتی که جزئی جدایی ناپذیر از فوتبال ایران محسوب می شوند.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر