jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۶۷۸۶۶   ۰۸ ارديبهشت ۱۳۹۳  |  ۰۹:۱۴

وینگادا بزودی می آید

کفاشیان پاسخ رحمتی را داد

رئیس فدراسیون فوتبال گفت: رحمتی خودش خواست از تیم ملی خداحافظی کند و این موضوع به ما ربطی ندارد.

کفاشیان پاسخ رحمتی را داد

علی کفاشیان درباره اظهارات مهدی رحمتی پیرامون نقش فدراسیون در بازنگشتنش به تیم ملی اظهار داشت: این مهدی رحمتی بود که تصمیم به خداحافظی از تیم ملی گرفت و ما تلاش داشتیم که نظر موافق کروش را برای بازگشت او به تیم ملی جلب کنیم.

وی افزود: به هیچ عنوان ما در این موضوع دخالتی به ضرر رحمتی نکردیم، بلکه برعکس تلاش خود را برای تفاهم بین آنها انجام دادیم. ما حتی برای آنکه میان این دو نفر آشتی برقرار شود علیرضا منصوریان را واسطه کردیم تا بین آنها صلح برقرار شود.

کفاشیان خاطرنشان کرد: قرار بود رحمتی نامه‌ای را امضا کند که خود او حاضر به انجام این کار نشد. کروش خواسته‌هایی داشت از جمله آنکه رحمتی در این نامه از مردم ایران عذرخواهی کند و در نهایت این خود مهدی رحمتی بود که حاضر نشد شرایط کارلوس کروش را بپذیرد.

وی درباره بحث نامه‌ای که رحمتی از آن یاد کرده، گفت: به هیچ عنوان چنین بحثی در کار نبوده و خود رحمتی نپذیرفت که آن نامه را امضا کند.

رئیس فدراسیون فوتبال در ادامه این گفت‌وگو از برطرف شدن مشکل وینگادا و حضور او در ایران خبر داد گفت: وینگادا ظرف دو، سه روز آینده و با تهیه بلیت به ایران خواهد آمد.

کفاشیان در مورد ترکیب هیئت مدیره پرسپولیس تصریح کرد: من تمامی اعضای هیئت مدیره جدید را نمی‌شناسم. البته حمید استیلی و محمد زادمهر چهره‌های شناخته شده فوتبالی هستند و مونسان هم مسئول جزیره کیش است اما نسبت به سایر اعضا شناخت چندانی ندارم.

وی گفت: این افراد برای کمک به باشگاه پرسپولیس آمدند و فکر کنم بیشتر بحث کمک اقتصادی مطرح بوده است.

کفاشیان در ادامه درباره حضور نمایندگان کنفدراسیون فوتبال آسیا برای بررسی شرایط فوتبال ایران در راه کسب میزبانی جام ملت‌های ۲۰۱۹ آسیا عنوان کرد: از حدود ۹ ماه پیش که برای گرفتن میزبانی اعلام آمادگی کردیم و بعد از آن هم با تغییر قوانین جام ملت‌های آسیا این مسابقات ۲۴ تیمی شد، شانس ما برای گرفتن میزبانی افزایش یافت، چرا که رقیبان ما برای معرفی ۶ شهر به AFC مشکلاتی را دارند.

وی اضافه کرد: پیش از این بارها از ورزشگاه‌های ما برای برگزاری مسابقات لیگ قهرمانان آسیا بازدید شده و این مسابقات را به خوبی برگزار کرده‌ایم. شرایط ورزشگاه‌های ما خوب است و هتل‌های خوبی هم در کشورمان داریم.

رئیس فدراسیون فوتبال با بیان اینکه بعد از بازدید مسئولان AFC فدراسیون فوتبال ۷ ماه برای رایزنی‌ها وقت دارد، اظهار داشت: باید با اعضای کنفدراسیون فوتبال آسیا صحبت کنیم تا رضایت آنها برای رأی دادن به میزبانی ایران جلب شود. برای این کار باید تلاش زیادی انجام دهیم.

کفاشیان یادآور شد: تمام مسئولان اعم از سیاسی و ورزشی باید در این مسیر به فدراسیون فوتبال کمک کنند. بدون کمک آنها دچار مشکلاتی خواهیم شد. این موضوع یک پروژه ملی است و همه باید دست به دست هم دهیم تا بتوانیم میزبانی جام ملت‌های ۲۰۱۹ را به دست آوریم.

وی گفت: فدراسیون فوتبال لابی‌های خود را آغاز خواهد کرد چرا که اعتقاد داریم ۸۰ درصد کسب میزبانی چنین مسابقاتی لابی است. مهمتر از همه مسائل فنی لابی‌هاست که باید در این بخش عملکرد خوب و موفقی داشته باشد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها