jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۶۷۸۶۶ ۰۸ ارديبهشت ۱۳۹۳  |  ۰۹:۱۴

وینگادا بزودی می آید

کفاشیان پاسخ رحمتی را داد

رئیس فدراسیون فوتبال گفت: رحمتی خودش خواست از تیم ملی خداحافظی کند و این موضوع به ما ربطی ندارد.

کفاشیان پاسخ رحمتی را داد

علی کفاشیان درباره اظهارات مهدی رحمتی پیرامون نقش فدراسیون در بازنگشتنش به تیم ملی اظهار داشت: این مهدی رحمتی بود که تصمیم به خداحافظی از تیم ملی گرفت و ما تلاش داشتیم که نظر موافق کروش را برای بازگشت او به تیم ملی جلب کنیم.

وی افزود: به هیچ عنوان ما در این موضوع دخالتی به ضرر رحمتی نکردیم، بلکه برعکس تلاش خود را برای تفاهم بین آنها انجام دادیم. ما حتی برای آنکه میان این دو نفر آشتی برقرار شود علیرضا منصوریان را واسطه کردیم تا بین آنها صلح برقرار شود.

کفاشیان خاطرنشان کرد: قرار بود رحمتی نامه‌ای را امضا کند که خود او حاضر به انجام این کار نشد. کروش خواسته‌هایی داشت از جمله آنکه رحمتی در این نامه از مردم ایران عذرخواهی کند و در نهایت این خود مهدی رحمتی بود که حاضر نشد شرایط کارلوس کروش را بپذیرد.

وی درباره بحث نامه‌ای که رحمتی از آن یاد کرده، گفت: به هیچ عنوان چنین بحثی در کار نبوده و خود رحمتی نپذیرفت که آن نامه را امضا کند.

رئیس فدراسیون فوتبال در ادامه این گفت‌وگو از برطرف شدن مشکل وینگادا و حضور او در ایران خبر داد گفت: وینگادا ظرف دو، سه روز آینده و با تهیه بلیت به ایران خواهد آمد.

کفاشیان در مورد ترکیب هیئت مدیره پرسپولیس تصریح کرد: من تمامی اعضای هیئت مدیره جدید را نمی‌شناسم. البته حمید استیلی و محمد زادمهر چهره‌های شناخته شده فوتبالی هستند و مونسان هم مسئول جزیره کیش است اما نسبت به سایر اعضا شناخت چندانی ندارم.

وی گفت: این افراد برای کمک به باشگاه پرسپولیس آمدند و فکر کنم بیشتر بحث کمک اقتصادی مطرح بوده است.

کفاشیان در ادامه درباره حضور نمایندگان کنفدراسیون فوتبال آسیا برای بررسی شرایط فوتبال ایران در راه کسب میزبانی جام ملت‌های ۲۰۱۹ آسیا عنوان کرد: از حدود ۹ ماه پیش که برای گرفتن میزبانی اعلام آمادگی کردیم و بعد از آن هم با تغییر قوانین جام ملت‌های آسیا این مسابقات ۲۴ تیمی شد، شانس ما برای گرفتن میزبانی افزایش یافت، چرا که رقیبان ما برای معرفی ۶ شهر به AFC مشکلاتی را دارند.

وی اضافه کرد: پیش از این بارها از ورزشگاه‌های ما برای برگزاری مسابقات لیگ قهرمانان آسیا بازدید شده و این مسابقات را به خوبی برگزار کرده‌ایم. شرایط ورزشگاه‌های ما خوب است و هتل‌های خوبی هم در کشورمان داریم.

رئیس فدراسیون فوتبال با بیان اینکه بعد از بازدید مسئولان AFC فدراسیون فوتبال ۷ ماه برای رایزنی‌ها وقت دارد، اظهار داشت: باید با اعضای کنفدراسیون فوتبال آسیا صحبت کنیم تا رضایت آنها برای رأی دادن به میزبانی ایران جلب شود. برای این کار باید تلاش زیادی انجام دهیم.

کفاشیان یادآور شد: تمام مسئولان اعم از سیاسی و ورزشی باید در این مسیر به فدراسیون فوتبال کمک کنند. بدون کمک آنها دچار مشکلاتی خواهیم شد. این موضوع یک پروژه ملی است و همه باید دست به دست هم دهیم تا بتوانیم میزبانی جام ملت‌های ۲۰۱۹ را به دست آوریم.

وی گفت: فدراسیون فوتبال لابی‌های خود را آغاز خواهد کرد چرا که اعتقاد داریم ۸۰ درصد کسب میزبانی چنین مسابقاتی لابی است. مهمتر از همه مسائل فنی لابی‌هاست که باید در این بخش عملکرد خوب و موفقی داشته باشد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

9 ماه پیش بود که پیش از اینکه روح استقلالی ها خبر هم داشته باشد روزنامه «گازتا دلواسپور» ایتالیا اقدام به چاپ سلسله اخباری در رابطه با استراماچونی سرمربی استقلال کرد و مدعی شد که او به زودی از جمع آبی پوشان تهرانی جدا می شود.

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

دیگر حسابش از دستمان در رفته که ویروس کرونا چند روز است کشور ما که نه تمام دنیا را درگیر خودش کرده است. اما این همه گیری کرونا آنقدر طول کشیده که حوصله بعضی ها بدجوری سر رفته است از جمله دلال های محترم و ریز و درشتی که جزئی جدایی ناپذیر از فوتبال ایران محسوب می شوند.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر