jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۶۶۷۰۶۸ ۰۶ ارديبهشت ۱۳۹۳  |  ۱۴:۱۱

رئیس مرکز آموزشهای عالی آزاد و عالی خاص دانشگاه علمی کاربردی از شناسایی موسسات غیرمجازی خبر داد که در فضای مجازی اقدام به برگزاری دوره های آمادگی کنکور می کنند.

شناسایی موسسات غیر مجاز کنکوری

علی معصومیان، از ممنوعیت برگزاری ثبت نام و دوره های آموزشی مجازی توسط موسسات غیرمجاز آموزش عالی، خبر داد و گفت: برخی موسسات غیرمجاز آموزش عالی به بهانه برگزاری دوره های آمادگی کنکور اقدام به ثبت نام و برگزاری کلاسهای آموزشی به صورت غیرحضوری کرده اند.

وی ادامه داد: موسسات مذکور از طریق ثبت نام و دریافت شهریه به صورت الکترونیک، کلاسهای آموزشی را در فضای مجازی برگزار می کنند.

به گفته رئیس مرکز آموزشهای عالی آزاد و عالی خاص، تاکنون چندین موسسه غیرمجاز که در این زمینه فعالیت می کنند شناسایی شده اند.

معصومیان تاکید کرد: به زودی شیوه های برخورد با این موسسات از طریق مرکز آموزشهای عالی آزاد و عالی خاص دانشگاه علمی کاربردی اعلام می شود. (مهر)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
اسلام، ضامن حقوق و آزادی زنان

اسلام، ضامن حقوق و آزادی زنان

دین اسلام، حقوقی را برای انسان قرار داده است که در این خصوص تفاوتی میان زن و مرد به عنوان دو فرد وجود ندارد و حقوق مشترک زنان و مردان در جامعه اسلامی تلقی می‌شود.

محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

اتفاقی تلخ که برای مرحوم خانم آسیه پناهی افتاد بار دیگر ذهن‌ها را متوجه این موضوع کرد که باید برای محرومان و مستضعفان جامعه که قدرت خرید مسکن ندارند و به کپرنشینی و حاشیه‌نشینی روی آورده‌اند، فکری اساسی کرد.

آتش غفلت در جنگل

آتش غفلت در جنگل

حجم بالای بارندگی‌های چند هفته گذشته باعث افزایش رویش علف‌های هرز در جنگل‌های مختلف ایران شده‌است.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر