jamejamsima
سیما عمومی کد خبر: ۶۶۷۰۴۶ ۰۶ ارديبهشت ۱۳۹۳  |  ۱۲:۴۹

مدیرکل تولیدات الف ویژه معاونت سیما آخرین وضعیت سریال الف ویژه «سرزمین کهن»‌ را تشریح کرد. او همچنین از نگارش 15 سریال الف‌ویژه خبر داد و از سریال تاریخی «معمای شاه» که در حال تولید است، گفت.

تغییر اسم یکی از شخصیت‌های بحث‌برانگیز «سرزمین کهن»

تاج‌بخش فنائیان درخصوص نگارش کارهای الف ویژه تلویزیون توضیح داد: از آنجا که 15 سریال در مرحله‌ی تحقیق و نگارش است و دو سریال «معمای شاه» و «سرزمین کهن»‌ نیز در حال تولید هستند، هنوز صحبت کردن درباره ساخت آن‌ها زود است. باید نگارش این سریال‌ها تمام شود و سپس به مرحله‌ی تولید برسند.

فنائیان در ادامه درخصوص ادامه پخش سریال «سرزمین کهن» توضیحاتی را ارائه داد و گفت: قرار شده با کمال تبریزی که در حال حاضر مشغول ساخت فیلم سینمایی در کرمان است، پس از اتمام کارش صحبت‌هایی کنیم و ان‌شاءالله فاز یک و دو سریال سرزمین کهن را تدوین کند؛ اما زمان انجام این کار بستگی به حجم کار کمال تبریزی دارد که چقدر برای مراحل بعدی تولید «سرزمین کهن» زمان می‌گذارد.

وی اعلام کرد: این کارگردان قرار است فاز یک و دو را برای پخش تدوین کند.

او در پاسخ به پرسشی مبنی بر اینکه چه زمانی پخش این سریال ادامه خواهد داشت؟ توضیح داد: زمان‌بندی را پیش‌بینی کرده‌ایم اما اطمینان اینکه در همین فصل پخش شود، نزدیک به واقع نیست اما این کارگردان در حال حاضر مشغول کار سینمایی است.

مدیر کل تولیدات الف ویژه معاونت سیما همچنین به این نکته اشاره کرد که مسئولان شبکه سه سیما از کمال تبریزی دعوت کرده‌اند که بیاید و کار را ادامه دهد تا به پخش برسد. یکسری صحنه‌ها هنوز ساخته نشده و بخش‌هایی از فاز یک و دو نیز تدوین نشده است.

فنائیان همچنین توضیح داد: به غیر از اصلاح آن اسم خاصی که باید تغییر کند، تولید بخشی از فاز دو نیز هنوز باقی مانده است.

تاجبخش فنائیان در ادامه با اشاره به اینکه بعید می‌داند پخش این سریال به زودی آغاز شود، توضیح داد: پیش‌بینی‌هایی که صورت گرفته است اگر شرایط پیش بیاید از اوایل زمستان پخش ادامه سریال «سرزمین کهن» از سر گرفته می‌شود. (ایسنا)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
راهکار های کسب مهارت همسرداری قبل از ازدواج

راهکار های کسب مهارت همسرداری قبل از ازدواج

نظام خانواده یک نهاد اساسی و محوری در جامعه است و به عنوان هسته اولیه برای سایر نهادهای اجتماعی به شمار می رود. همانطور که نظام های بزرگ اجتماعی، قوانین و حقوق خاص خودشان را در ارتباط با اداره و استحکام و رشد و بالندگی دارند لذا جهت تحکیم بنیان خانواده باید خانواده ها را آموزش داد. بدین ترتیب با توجه به تاثیر مستقیم آموزش بر وضعیت زوجین، شناسایی و تعیین عللی که به بهبود روابط زناشویی منجر می شود، در پیشگیری از مشکلات آنان نقش موثری خواهد داشت.

اشتباه‌های کرونایی ما

اشتباه‌های کرونایی ما

یک: اِرْحَمْ تُرْحَمْ؛ «رحم کن تا به تو رحم شود.» این پروتکل ناب امیرالمؤمنین است که در روزهای کرونایی به شدت به کار می‌آید.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر