jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۶۶۶۲۶۹ ۰۳ ارديبهشت ۱۳۹۳  |  ۱۸:۲۶

کارشناس سازمان هواشناسی با بیان اینکه پیش‌بینی می‌شود فردا در برخی نقاط واقع در شرق و شمال شرق کشور شاهد بارش تگرگ باشیم، گفت: بارش‌ها در پایتخت با شدت کمتری فردا نیز ادامه دارد.

تداوم بارش‌ها در پایتخت

محمد اصغری در گفت‌وگو با فارس با بیان اینکه هم‌اکنون بارش باران همراه با رگبار و رعد و برق در برخی از نقاط کشور وجود دارد، اظهار داشت: امروز بارندگی‌ها در مناطق مرکزی کشور از جمله یزد، اصفهان، سمنان و ارتفاعات البرز از شدت بیشتری برخوردار بوده و آبگرفتگی معابر عمومی در این مناطق دور از انتظار نیست.

کارشناس سازمان هواشناسی در ادامه با بیان اینکه بارش‌ها در ساعت‌های پایانی امروز اوج می‌گیرد، ادامه داد: از امشب نیز بارندگی‌ها همراه به رعد و برق منتهی به مناطق شرق و شمال شرق کشور می‌شود که بارش تگرگ در این مناطق نیز دور از انتظار نخواهد بود.

اصغری بیان داشت: به سبب بارش باران، سیلابی شدن رودخانه‌ها و آبگرفتگی در معابر عمومی در مناطق واقع در شرق و شمال شرق کشور از جمله خراسان رضوی، خراسان شمالی، سمنان و گلستان دور از انتظار نخواهد بود.

کارشناس سازمان هواشناسی درباره تداوم بارش‌ها در کشور خاطرنشان کرد: بارندگی‌ها از خاصیت بارش‌های بهاری برخوردار بوده به‌ طوری‌که در برخی مناطق بارندگی و در برخی مناطق آسمانی صاف پیش‌بینی می‌شود.

اصغری یادآور شد: بارش‌ها در کلانشهر تهران فردا نیز با شدت کمتری ادامه می‌یابد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سوختن درخت طبیعی نیست!

سوختن درخت طبیعی نیست!

در ده روز گذشته، حدود 300 نقطه از اراضی جنگلی آتش گرفته است. شاید بسیاری بگویند این آتش‎سوزی‌ها عمدی است.

توهم خودشیفتگان مجازی

توهم خودشیفتگان مجازی

فضای مجازی بستری شده‌است برای ظهور افرادی که با کسب مخاطب اقدام به اظهارنظرهای غیرکارشناسانه می‌کنند؛ بستری که در آن بیشتر حرافی می‌کنند.

سلامت‌ دانش‌ آموزان اولویت والدین و قانون

سلامت‌ دانش‌ آموزان اولویت والدین و قانون

صعودی شدن مجدد شیب ابتلا به کرونا، بسیاری از والدین دانش‌آموزان را نگران کرده است؛ والدینی که حالا با صحبت‌های دیروز رئیس‌جمهور، احتمالا چاره‌ای ندارند جز این که فرزندان‌شان را از 15 شهریور به مدرسه بفرستند.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر