jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۶۶۶۲۶۹ ۰۳ ارديبهشت ۱۳۹۳  |  ۱۸:۲۶

کارشناس سازمان هواشناسی با بیان اینکه پیش‌بینی می‌شود فردا در برخی نقاط واقع در شرق و شمال شرق کشور شاهد بارش تگرگ باشیم، گفت: بارش‌ها در پایتخت با شدت کمتری فردا نیز ادامه دارد.

تداوم بارش‌ها در پایتخت

محمد اصغری در گفت‌وگو با فارس با بیان اینکه هم‌اکنون بارش باران همراه با رگبار و رعد و برق در برخی از نقاط کشور وجود دارد، اظهار داشت: امروز بارندگی‌ها در مناطق مرکزی کشور از جمله یزد، اصفهان، سمنان و ارتفاعات البرز از شدت بیشتری برخوردار بوده و آبگرفتگی معابر عمومی در این مناطق دور از انتظار نیست.

کارشناس سازمان هواشناسی در ادامه با بیان اینکه بارش‌ها در ساعت‌های پایانی امروز اوج می‌گیرد، ادامه داد: از امشب نیز بارندگی‌ها همراه به رعد و برق منتهی به مناطق شرق و شمال شرق کشور می‌شود که بارش تگرگ در این مناطق نیز دور از انتظار نخواهد بود.

اصغری بیان داشت: به سبب بارش باران، سیلابی شدن رودخانه‌ها و آبگرفتگی در معابر عمومی در مناطق واقع در شرق و شمال شرق کشور از جمله خراسان رضوی، خراسان شمالی، سمنان و گلستان دور از انتظار نخواهد بود.

کارشناس سازمان هواشناسی درباره تداوم بارش‌ها در کشور خاطرنشان کرد: بارندگی‌ها از خاصیت بارش‌های بهاری برخوردار بوده به‌ طوری‌که در برخی مناطق بارندگی و در برخی مناطق آسمانی صاف پیش‌بینی می‌شود.

اصغری یادآور شد: بارش‌ها در کلانشهر تهران فردا نیز با شدت کمتری ادامه می‌یابد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

همیشه وقتی یک آتش‌سوزی وسیع در پهنه‌های جنگلی کشورمان رخ می‌دهد، بحث‌هایی تکراری درباره لزوم تامین امکانات، بالگرد و بودجه مطرح می‌شود و نهادهای مختلف نیز تقصیر را بر گردن هم می‌اندازند و چند روز بعد از خاموش شدن آتش نیز همه‌چیز به فراموشی سپرده می‌شود.

اسلام، ضامن حقوق و آزادی زنان

اسلام، ضامن حقوق و آزادی زنان

دین اسلام، حقوقی را برای انسان قرار داده است که در این خصوص تفاوتی میان زن و مرد به عنوان دو فرد وجود ندارد و حقوق مشترک زنان و مردان در جامعه اسلامی تلقی می‌شود.

محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

اتفاقی تلخ که برای مرحوم خانم آسیه پناهی افتاد بار دیگر ذهن‌ها را متوجه این موضوع کرد که باید برای محرومان و مستضعفان جامعه که قدرت خرید مسکن ندارند و به کپرنشینی و حاشیه‌نشینی روی آورده‌اند، فکری اساسی کرد.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر