jamejamsima
سیما عمومی کد خبر: ۶۶۶۱۵۱ ۰۳ ارديبهشت ۱۳۹۳  |  ۱۶:۰۸

پس از یک دوره رکود و بی‌خبری از کمال تبریزی؛ حالا ظاهرا دوره کمال تبریزی شروع شده است.

کارگردان «سرزمین کهن» فیلم زندگی شهید باقری را می سازد

بعد از ساخت یک فیلم پرفروش و یک سریال پرحاشیه، حالا ظاهرا کمال تبریزی قصد ساخت داستان زندگی یک سردار دفاع‌مقدس را دارد.


کمال تبریزی این روزها با «طبقه حساس» در مرز فروش 4 میلیاردی است و همزمان در حال ساخت فیلم دیگری به نام «درسرهای شیرین» در کرمان است. این در حالی است که بعد از جنجال بزرگ سریال «سرزمین کهن» که منجر به توقف این سریال و اعتراضاتی در برخی مناطق شد؛ هنوز تکلیف این سریال نامشخص است.


اما خبرهای رسیده از پروژه بعدی کمال تبریزی نشان می‌دهد او ظاهرا دوباره قصد دارد حضور در ژانر سینمای دفاع‌مقدس را تجربه کند. تبریزی در حال آماده‌کردن مقدمات اولیه برای ساخت فیلم داستان زندگی شهدی حسن باقری، از سرداران بزرگ دفاع‌مقدس است.

این طرح هنوز در مراحل اولیه است و هنوز قراردادی برای این پروژه بسته نشده است.
آخرین اثر تصویری از زندگی شهید حسن باقری به مستند «آخرین روزهای زمستان» منتهی می‌شود.

مستندی از حسین مهدویان که به شدت مورد استقبال قرار گرفت. در مناظره بحث‌برانگیز این هفته شبکه اول بهروز افخمی، این مستند را نمودی از حضور شهید آوینی در فضای مستندسازی فعلی ایران دانست.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

اتفاقی تلخ که برای مرحوم خانم آسیه پناهی افتاد بار دیگر ذهن‌ها را متوجه این موضوع کرد که باید برای محرومان و مستضعفان جامعه که قدرت خرید مسکن ندارند و به کپرنشینی و حاشیه‌نشینی روی آورده‌اند، فکری اساسی کرد.

آرزوهای ناکام مارتین لوتر کینگ

آرزوهای ناکام مارتین لوتر کینگ

ریشه حوادث و اعتراضاتی که این روزها در شهر مینیاپولیس در حال وقوع است به خشونت علیه یک جوان سیاهپوست آمریکایی برمی‌گردد. اما علت اعتراض و واکنش بسیار گسترده سیاهپوستان به این ماجرا این است که بارها در آمریکا، حوادثی از این قبیل اتفاق افتاده و این اولین بار نیست.

سیاست اقتصادی روحانی همان روش احمدی نژاد است

سیاست اقتصادی روحانی همان روش احمدی نژاد است

یک کارشناس اقتصادی در یادداشتی در جام جم آنلاین نوشت: دولت آقای روحانی از لحاظ تفکر دو دولت کاملا متفاوت بودند ولی ما در حوزه اقتصاد شاهد سیاست هایی کاملا یکسان با آثار مشابه بودیم.

اعزام نفتکش به ونزوئلا، تابوشکنی بود

اعزام نفتکش به ونزوئلا، تابوشکنی بود

محمدعلی خطیبی، نماینده پیشین ایران در اوپک در یادداشتی برای جام جم آنلاین درباره نفتکش های سوخت‌رسان ایران در حال ورود به آب‌های ونزوئلا، نوشت: در صورت مزاحمت برای نفتکش های ایران، هم در خلیج فارس هم در خارج از این حوزه توان پاسخگویی وجود دارد.

گفتگو

بیشتر
حمله به رکورد ۵۰‍۱

مجتبی ملکی، قهرمان پاورلیفتینگ جهان در گفت‌وگو با جام‌جم از هدف بزرگ بعدی‌اش گفت

حمله به رکورد ۵۰‍۱

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر