jamejamsara
سرا خواندنی ها کد خبر: ۶۶۳۳۳۵   ۲۶ فروردين ۱۳۹۳  |  ۱۸:۱۸

با کشف سر بریده یک پسربچه خردسال در خانه مردی ۳۵ ساله که پیش از این، یک بار دیگر به زندان رفته بود، پلیس او را مجددا دستگیر کرد.

جام جم سرا: پلیس پاکستان پس از دریافت شکایت‌هایی از ساکنان ساختمان‌های مجاور محل سکونت دو برادر مبنی بر استشمام بوی تعفن به محل زندگی آنان اعزام شد و با کشف سر یک پسربچه خردسال در خانه، مردی به نام «محمد عارف» را برای بار دوم دستگیر کرد.

بنابر اعلام پلیس پاکستان، سر این کودک سه ساله در محل سکونت مرد آدمخوار کشف شده. این مرد سال گذشته پس از گذراندن دو سال حبس به اتهام آدمخواری از زندان آزاد شده بود.
به نقل از ایسنا، پلیس محلی پاکستان همچنین اعلام کرد که این مرد به همراه برادرش که متواری است بیش از ۱۰۰ جسد را از قبرستانی بیرون آورده و آنها را خورده‌اند.
به گزارش روزنامه دیلی میل، «امیر عبدالله»، رئیس پلیس محلی گفت: روز گذشته پس از حضور در محل سکونت این دو برادر سر یک پسربچه خردسال را پیدا کرده و یکی از آن دو را دستگیر کردیم. همچنین در تلاش برای یافتن نشانه‌ای از متهم دوم هستیم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عراق خواهان تعادل سیاسی است

عراق خواهان تعادل سیاسی است

با توجه به شرایط خاص و ویژه‌ای که در آن آقای مصطفی الکاظمی به‌عنوان نخست‌ وزیر عراق انتخاب شد، باید به این نکته توجه داشت که وی به‌عنوان بالانس کننده میان نیروهای مؤثر در کشور عراق مطرح است.

ویروس در جهش است

ویروس در جهش است

این روزها بحث درباره جهش‌ های ویروس داغ است؛ دیروز نایب‌ رئیس‌ مجلس از شواهد تایید نشده‌ای گفت که از جهش ویروس ایرانی در قزوین حکایت دارد، پس از او رئیس روابط‌ عمومی وزارت بهداشت نیز به این موضوع پرداخت و گفت تاکنون افزون بر ۷۰ جهش در ایران شناسایی شده که البته هیچ‌ کدام تغییر معناداری در رفتار ویروس ایجاد نکرده و اطلاق واریانت (گونه) جدید به آنها درست نیست.

چرا هزینه نقل‌وانتقال خودرو در دفاتر اسناد رسمی گران است؟

چرا هزینه نقل‌وانتقال خودرو در دفاتر اسناد رسمی گران است؟

موضوع هزینه سند نقل‌ و انتقال خودرو در دفاتر اسناد رسمی یکی از گلایه‌های مهم مردم در سال‌های گذشته بوده است؛ این موضوع در حالی است که با میانداری مقامات پلیس راهور، افکار عمومی شناسنامه خودرو (برگ‌ سبز) صادره از سوی نیروی انتظامی را به عنوان سند خودرو کافی می‌دانند و از این نظر معتقدند هزینه دریافتی در دفاتر اسناد رسمی بابت ثبت رسمی نقل‌وانتقال خودرو، گران و بار مضاعفی بر دوش مردم به حساب می‌آید.

گفتگو

بیشتر
بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

دکتر سونیا اسکندریون، متخصص جراحی زنان تأکید می‌کند بارداران از پرداختن به فعالیت‌هایی که با خطر افتادن همراه است، پرهیز کنند

بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

مدرسه خیابانی (+تصاویر)

گفت‌و گو با دکتر حسن گلچین‌ نژاد دزفولی، استاد دانشگاه و معلم باسابقه‌ای که به کودکان کار مهاجر در خیابان درس می‌دهد

مدرسه خیابانی (+تصاویر)

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
یک عصر متفاوت

در مرحله نیمه‌نهایی عصرجدید چه اتفاقاتی افتاد؟ به همراه جزئیاتی از چگونگی برگزاری مرحله پایانی

یک عصر متفاوت

پیشخوان

بیشتر