jamejamsara
سرا سلامت کد خبر: ۶۶۱۸۳۴   ۲۳ فروردين ۱۳۹۳  |  ۱۰:۴۰

اگرچه هنوز محققان و متخصصان دست اندرکار اثر مواد غذایی نظریه واحد و قاطعی نداده‌اند، ولی گفته می‌شود روغنی در بین مواد غذایی مورد استفاده بشر وجود دارد که از خرابی و پوسیدگی دندان تا حد زیادی جلوگیری می‌کند.

جام جم سرا: بر اساس آنچه در سایت beautydepartment آمده، روغن نارگیل چربی اشباع شده از میوه نارگیل و تنها روغنی است که خاصیت ضد باکتری دارد و باعث جلوگیری از خرابی و پوسیدگی دندان‌ها می‌شود.

به نقل از فودنا، با روغن نارگیل می‌توان دندان‌ها را سفید و براق کرد مثلا می‌توانید روغن را به یک قطعه پنبه آغشته کنید و روی دندا‌‌نهایتان بمالید و بعد از دقایقی آبکشی کنید.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ارتش انقلابی، برگ برنده ایران در روزگار پرالتهاب

ارتش انقلابی، برگ برنده ایران در روزگار پرالتهاب

إِنَّ اللَّهَ یحِبُّ الَّذِینَ یقَاتِلُونَ فِی سَبِیلِهِ صَفًّا کأَنَّهُمْ بُنْیانٌ مَرْصُوصٌ. بیست و نهم فروردین، روز حیات دوباره ارتش و سالروز اعتماد تاریخ‌ساز امام(ره) به این بازوی عظیم انقلابی، یادآور تجدید میثاق غیورمردانی است که جانانه و عاشقانه در راه تحقق آرمان‌های والا و انقلابی امام خود گام برداشتند.

صلح میان اشباح

صلح میان اشباح

ماه‌ها پیشتر وقتی نمایندگان دولت کابل و سران طالبان در دوحه گرد هم آمدند تا پس از توافق واشنگتن با طالبان، طرح صلحی را دراندازند، در همین ستون نوشتم که این گفتگوها با وجود سروصدای بلند رسانه‌ های آن حاصلی نخواهد داشت.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر