jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۶۶۱۰۱۱   ۲۰ فروردين ۱۳۹۳  |  ۱۲:۰۶

به فینال برسیم قهرمان می شویم

تری: مورینیو باعث این صعود شد

کاپیتان چلسی صعود تیمش به نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا را حاصل کار خوزه مورینیو سرمربی تیم می داند.

تری: مورینیو باعث این صعود شد

سایت جام جم ورزشی - جان تری در این باره گفت: ما پیروزی می خواستیم و به آن رسیدیم. در طول هفته تاکتیک‌های زیادی را تمرین کردیم. سرمربی برای این دیدار برنامه ریخته بود. در واقع صعودمان به خاطر مورینیو بود. یک بار دیگر در مسیر درستی قرار گرفتیم و در اجرای برنامه‌هایمان موفق عمل کردیم. وی خاطر نشان کرد: اگر به فینال لیگ قهرمانان برسیم و در آن قهرمان شویم، بهترین حسی است که خواهم داشت. بازیکنان بزرگی داریم و همواره نمایش بسیار خوبی هم از خودمان ارائه می‌کنیم. این چیزی است که به خاطر آن زندگی می‌کنیم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر