jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۶۰۶۰۸   ۱۹ فروردين ۱۳۹۳  |  ۱۳:۲۶

عضو کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال گفت که رای دروازه‌بان استقلال در انتظار امضای دبیرکل این فدراسیون است.

رأی رحمتی منتظر امضای نبی

سایت جام جم ورزشی - عنایت‌الله دهمیانی در خصوص اینکه تیم‌های لیگ برتری از جمله استقلال و پرسپولیس خواهان بخشش یک امتیاز کسر شده خود هستند، عنوان کرد: بخشش در آئین‌نامه کمیته انضباطی پیش بینی شده است.

وی افزود: این از اختیارات کمیته انضباطی است که به عنوان مرجع صادر کننده رأی حکمی مبنی بر بخشش جرایم باشگاه‌ها بدهد. رأی کسر امتیاز از تیم‌ها توسط کمیته استیناف فدراسیون فوتبال هم تایید شده اما طبق آیین‌نامه این اختیار را داریم که باشگاه‌ها را مورد بخشش قرار دهیم. البته بخشیده شدن باید بررسی شود و باید دید چه مواردی در پرونده وجود دارد.

عضو کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال با بیان اینکه باشگاه‌ها دیگر نمی‌توانند به کسر امتیاز خود اعتراض کنند، گفت: اعتراض باشگاه‌ها به کسر امتیاز یک بار بررسی شده و کمیته استیناف آن را تایید کرده است. باشگاه‌ها اکنون می‌توانند درخواست کنند و برای بخشیده شدن‌شان دلیل بیاورند تا کمیته انضباطی بعد از بررسی پرونده تشخیص بدهد که درخواست آنها برای کسر یک امتیاز قابل پذیرش است یا نه.

دهمیانی در پاسخ به این سؤال که رأی پرونده مهدی رحمتی قرار بود بعد از تعطیلات اعلام شود و چرا هنوز این اتفاق رخ نداده، اظهار داشت: اعلام رأی به عهده دبیرکل فدراسیون فوتبال است و بعد از امضای آقای نبی اعلام خواهد شد. در این خصوص آقای حسن‌زاده به عنوان رئیس کمیته انضباطی بیشتر در جریان است و همانطور که پیش از این هم اعلام شده بود رأی نوشته شده است.

عضو کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال به تسنیم گفت: ما در کمیته انضباطی در خصوص پرونده رحمتی به نتیجه و جمع‌بندی رسیده‌ایم و رأی را صادر کرده‌ایم. اینکه این رأی صادر نشده به احتمال زیاد در مراحل تایپ و شماره‌گذاری است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ما حتما می توانیم

ما حتما می توانیم

خواهر و برادری ژاپنی با هم مدال طلای المپیک توکیو را صید کردند! هر دو جودوکار هستند و هر دو در یک روز در فینال مسابقات حریفان فرانسوی و گرجستانی خود را شکست دادند و قهرمان المپیک شدند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر