jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۶۵۹۷۶۸   ۱۷ فروردين ۱۳۹۳  |  ۱۴:۱۳

در پایان فصل لیگ برتر اتفاق می افتد

خداحافظی سرباز وفادار

با اینکه این بازیکن گفته بود یک فصل دیگر بازی می کند اما اخبار رسیده حاکی از آن است که باید منتظر خداحافظی او در پایان این فصل باشیم.

خداحافظی سرباز وفادار

سایت جام جم ورزشی - رایان گیگز یار 40 ساله و ولزی منچستریونایتد به احتمال قریب به یقین فوتبال خداحافظی می کند. این در حالی است که گیگز در این فصل یکی از مهره های قابل اعتماد دیوید مویس سرمربی قرمزپوشان منچستری در لیگ قهرمانان اروپا و لیگ برتر بود.

او در این فصل هم یکی از اعضای کادر فنی منچستریونایتد بوده و قصد دارد از تابستان آینده کاملا روی کارش تمرکز کند.این در حالی است که او به همراه برادران نویل و پل اسکولز یک باشگاه محلی به نام استال فورد را به تازگی خریداری کردند و خداافظی از دنیای فوتبال می تواند باعث شود تا فرصت بیشتری برای رسیدگی به اوضاع این باشگاه داشته باشد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها