jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۵۹۲۵۴   ۱۶ فروردين ۱۳۹۳  |  ۱۰:۱۸

پس از آرسنال و میلان

مسی ایرانی در رادار یوونتوس

باشگاه یوونتوس نیز خواهان جذب بازیکن ۱۹ ساله تیم ملی ایران شد.

مسی ایرانی در رادار یوونتوس

یک سایت ایتالیایی نوشت ، یوونتوس نیز خواهان به خدمت گرفتن «مسی ایرانی» شد. سردار آزمون، بازیکن ایرانی 19 ساله که در حال حاضر در تیم روبین‌کازان روسیه بازی می‌کند با نام «مسی ایرانی» شناخته شده است. برخی باشگاه‌های برتر اروپا خهواهان به خدمت گرفتن این بازیکن شده‌اند و بر اساس گزارش‌های منتشر شده اکنون یوونتوس نیز خواهان عقد قرارداد با وی شده است. آزمون در این باره اظهار داشت: من و مدیر برنامه‌هایم با سه تیم صحبت کرده‌ایم و قصد همه آنها جدی بود. این سه تیم عبارتند از میلان، یوونتوس و آرسنال. بارسلونا نیز قصد جذب من را داشت اما همان طور که می‌دانید این باشگاه محروم شده است و نمی‌تواند در بازار نقل و انتقالات فعالیت کند. در حال حاضر به نظر می‌رسد یوونتوس و آرسنال برای جذب این بازیکن اقدامات بیشتری انجام داده باشند. به نظر می‌رسد آزمون واقعا بانوی پیر را دوست داشته باشد اما در صورتی به این تیم ملحق می‌شود که پول خوبی به او پرداخت شود. مبلغی که روبین کازان برای این بازیکن در نظر گرفته، هنوز مشخص نیست.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها