jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۵۹۲۵۴ ۱۶ فروردين ۱۳۹۳  |  ۱۰:۱۸

پس از آرسنال و میلان

مسی ایرانی در رادار یوونتوس

باشگاه یوونتوس نیز خواهان جذب بازیکن ۱۹ ساله تیم ملی ایران شد.

مسی ایرانی در رادار یوونتوس

یک سایت ایتالیایی نوشت ، یوونتوس نیز خواهان به خدمت گرفتن «مسی ایرانی» شد. سردار آزمون، بازیکن ایرانی 19 ساله که در حال حاضر در تیم روبین‌کازان روسیه بازی می‌کند با نام «مسی ایرانی» شناخته شده است. برخی باشگاه‌های برتر اروپا خهواهان به خدمت گرفتن این بازیکن شده‌اند و بر اساس گزارش‌های منتشر شده اکنون یوونتوس نیز خواهان عقد قرارداد با وی شده است. آزمون در این باره اظهار داشت: من و مدیر برنامه‌هایم با سه تیم صحبت کرده‌ایم و قصد همه آنها جدی بود. این سه تیم عبارتند از میلان، یوونتوس و آرسنال. بارسلونا نیز قصد جذب من را داشت اما همان طور که می‌دانید این باشگاه محروم شده است و نمی‌تواند در بازار نقل و انتقالات فعالیت کند. در حال حاضر به نظر می‌رسد یوونتوس و آرسنال برای جذب این بازیکن اقدامات بیشتری انجام داده باشند. به نظر می‌رسد آزمون واقعا بانوی پیر را دوست داشته باشد اما در صورتی به این تیم ملحق می‌شود که پول خوبی به او پرداخت شود. مبلغی که روبین کازان برای این بازیکن در نظر گرفته، هنوز مشخص نیست.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب فرهاد مجیدی یک انتخاب منطقی برای استقلال نبود. احساسی او را انتخاب کردند، درست مثل همین حالا که دارند احساسی و به خاطر فشار تماشاگر، آندره‌آ استراماچونی را سرمربی استقلال می‌کنند.

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

کشوری که فوتبالش اساطیری همانند علی دایی و احمدرضا عابدزاده دارد چرا فردی دیگری را باید به عنوان رییس فدراسیون خود ببیند؟ حالا که برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال مهم ترین رویداد سال جاری به شمار می رود پاسخ به این سوال بسیار مهم است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر