jamejamsara
سرا خواندنی ها کد خبر: ۶۵۷۳۵۷ ۲۸ اسفند ۱۳۹۲  |  ۱۵:۰۶

کودکی ۳ ساله با تصور اینکه شکلاتی را از زمین برداشته است آن را در دهانش گذاشت اما شکلات در دهانش منفجر شد و او را مصدوم کرد.

محمدپارسا کودک سه ساله همدانی در مراسم چهارشنبه آخر سال با تصور اینکه شکلاتی را از روی زمین برداشته است، ترقه‌ای را درون دهانش گذاشت اما لحظاتی بعد این ماده منفجره در دهان او منفجر شد و لب و دهان وی را مجروح کرد. این کودک بلافاصله به بیمارستان منتقل شد و مورد مداوا قرار گرفت.|مهر

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۲
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
محسن
United States
۰۰:۵۷ - ۱۳۹۳/۰۱/۰۱
خدارو شكر كه حساسترین قسمت سر یعنی چشماش سالم هستن...
۰
۰
مرضی
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۱۱ - ۱۳۹۳/۰۱/۰۲
با آرزوی سلامتی برای محمد پارسا كوچولو...
۰
۰

یادداشت

بیشتر
سختی‌های موج سوم کرونا

سختی‌های موج سوم کرونا

چند روزی است اوضاع بیمارستان مسیح‌دانشوری به‌عنوان یکی از مهم‌ترین بیمارستان‌های مرجع کرونا در ایران نگران‌کننده شده و روزانه حدود 200بیمار به اورژانس کرونای این بیمارستان مراجعه می‌کنند.

راهکار های کسب مهارت همسرداری قبل از ازدواج

راهکار های کسب مهارت همسرداری قبل از ازدواج

نظام خانواده یک نهاد اساسی و محوری در جامعه است و به عنوان هسته اولیه برای سایر نهادهای اجتماعی به شمار می رود. همانطور که نظام های بزرگ اجتماعی، قوانین و حقوق خاص خودشان را در ارتباط با اداره و استحکام و رشد و بالندگی دارند لذا جهت تحکیم بنیان خانواده باید خانواده ها را آموزش داد. بدین ترتیب با توجه به تاثیر مستقیم آموزش بر وضعیت زوجین، شناسایی و تعیین عللی که به بهبود روابط زناشویی منجر می شود، در پیشگیری از مشکلات آنان نقش موثری خواهد داشت.

اشتباه‌های کرونایی ما

اشتباه‌های کرونایی ما

یک: اِرْحَمْ تُرْحَمْ؛ «رحم کن تا به تو رحم شود.» این پروتکل ناب امیرالمؤمنین است که در روزهای کرونایی به شدت به کار می‌آید.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر