Logo jame jam online for Site - SVG - Positive
حوادث عمومی کد خبر: ۶۵۶۳۰۶ ۲۵ اسفند ۱۳۹۲  |  ۱۹:۵۷

رییس پلیس آگاهی خراسان رضوی گفت: دو زورگیر جوان که با پرداخت مبالغ بالا خودروهای مسافربری در مشهد را برای زورگیری طعمه می‌کردند شناسایی و دستگیر شدند.

شگرد پسران شرور برای زورگیری

سرهنگ حسین بیدمشکی گفت: با وصول پرونده‌ای به پلیس آگاهی مبنی بر زورگیری از راننده خودروهای مسافربری و آژانس در سطح شهر مشهد موضوع در دستور کار تیمی از ماموران آگاهی قرار گرفت.

وی افزود: تیم رسیدگی کننده پرونده با احضار چهار تن از شکات متوجه شدند که سارقان با دربست گرفتن خودروها به قیمت بالا راننده‌ها را به مناطق خلوت و حاشیه شهر کشانده و در فرصت مناسب وجوه نقد و اشیاء گرانبهای آنها را به سرقت می‌بردند.

رییس پلیس آگاهی خراسان رضوی اظهار کرد: در ادامه تحقیقات از شکات پرونده چهره فرضی یکی از سارقان به نام «جلال» ترسیم و مورد شناسایی قرار گرفت که ماموران مبارزه با سرقت با استفاده از بانک اطلاعات مجرمان سابقه‌دار وی را شناسایی و مخفیگاهش را زیر نظر قرار دادند و با کنترل نامحسوس مکان مورد نظر توانستند متهم را دستگیر کنند.

وی خاطرنشان کرد: متهم در بازجویی‌های اولیه منکر هرگونه جرمی بود که در ادامه بازجویی‌ها با مشاهده تعدادی از مالباختگان به 24 فقره زورگیری از راننده‌های مسافرکش و آژانس‌های مشهد با همدستی فردی به نام «فرهاد» اعتراف کرد که در این راستا همدست وی نیز در عملیاتی ضربتی دستگیر شد.

سرهنگ بیدمشکی با اشاره به دستگیری دو مالخر و شناسایی 10 مالباخته دیگر در این پرونده، افزود: با هماهنگی مقام قضایی تحقیقات برای شناسایی مالباختگان و دیگر سرقت‌های احتمالی ادامه دارد.(باشگاه خبرنگاران)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

فاصله انگیزه‌ها

فاصله انگیزه‌ها

جرم‌شناسان در مورد رویکرد خود در مورد قتل عمدی، تقسیم‌بندی‌های مختلفی دارند و در‌خصوص انگیزه‌ها، روش‌های انجام قتل و عنصر روانی مرتکب تقسیم‌بندی‌هایی انجام داده‌اند.

داستان دستبند و داس

داستان دستبند و داس

راضیه غفاری در رابطه با قتل رومینا اشرفی یادداشتی در اختیار جام جم قرار داده که در ادامه می خوانید.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر