jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۵۳۰۵۲   ۱۶ اسفند ۱۳۹۲  |  ۱۵:۰۳

سیاوش دست برنمی دارد

اکبرپور: باز هم افشاگری می کند!

سیاوش اکبرپور به دلیل مصاحبه افشاگرانه ای که چند روز پیش کرد به اندازه کافی مورد نفرت و خشم برخی از هم تیمی های خود واقع شده است.

اکبرپور: باز هم افشاگری می کند!

سایت جام جم ورزشی - اکبرپور در آن مصاحبه از برخی مسائل پرده برداری کرده بود و از این گفت که برخی از بازیکنان استقلال بالای یک میلیارد تومان گرفته اند و حالا شده اند اسطوره و باغیرت اما برخی دیگر نیازمند 100 هزار تومان هستند. برخی از بازیکنان استقلال به دلیل اینکه سیاوش اکبرپور چنین حرف هایی زده بود به شدت با او لج شده اند اما حالا خبر می رسد که افشاگری های جدید اکبرپور در راه است. وی با پافشاری درباره صحت حرف های قبلی خود گفت: به وقتش درباره اتفاقات دو فصل اخیر صحبت و ریز اتفاقات رخ داده را خواهم گفت. وی همچنین یادآور شد: این درست نیست که 5 نفر از پول گرفتن «کِیف» کند و بقیه ناراحت باشند. من فتح‌الله‌زاده را دوست دارم و او یکی از عواملی بوده که صدایم به خاطر پول درنیامده است. در این چند سال عادت به صحبت در مورد مدیرعامل و کادر فنی نداشتم اما از حق و حقوق بازیکنان دفاع کردم چون آنها واقعا زحمت می‌کشند. اگر حرفی زدم که به کسی برخورده است از او عذرخواهی می‌کنم. بازیکنان استقلال همه باغیرت هستند و متأسفانه در این فصل غریب بوده‌ایم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر