jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۵۳۰۵۲   ۱۶ اسفند ۱۳۹۲  |  ۱۵:۰۳

سیاوش دست برنمی دارد

اکبرپور: باز هم افشاگری می کند!

سیاوش اکبرپور به دلیل مصاحبه افشاگرانه ای که چند روز پیش کرد به اندازه کافی مورد نفرت و خشم برخی از هم تیمی های خود واقع شده است.

اکبرپور: باز هم افشاگری می کند!

سایت جام جم ورزشی - اکبرپور در آن مصاحبه از برخی مسائل پرده برداری کرده بود و از این گفت که برخی از بازیکنان استقلال بالای یک میلیارد تومان گرفته اند و حالا شده اند اسطوره و باغیرت اما برخی دیگر نیازمند 100 هزار تومان هستند. برخی از بازیکنان استقلال به دلیل اینکه سیاوش اکبرپور چنین حرف هایی زده بود به شدت با او لج شده اند اما حالا خبر می رسد که افشاگری های جدید اکبرپور در راه است. وی با پافشاری درباره صحت حرف های قبلی خود گفت: به وقتش درباره اتفاقات دو فصل اخیر صحبت و ریز اتفاقات رخ داده را خواهم گفت. وی همچنین یادآور شد: این درست نیست که 5 نفر از پول گرفتن «کِیف» کند و بقیه ناراحت باشند. من فتح‌الله‌زاده را دوست دارم و او یکی از عواملی بوده که صدایم به خاطر پول درنیامده است. در این چند سال عادت به صحبت در مورد مدیرعامل و کادر فنی نداشتم اما از حق و حقوق بازیکنان دفاع کردم چون آنها واقعا زحمت می‌کشند. اگر حرفی زدم که به کسی برخورده است از او عذرخواهی می‌کنم. بازیکنان استقلال همه باغیرت هستند و متأسفانه در این فصل غریب بوده‌ایم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

روز گذشته شهاب الدین عزیزی خادم به عنوان رییس جدید فدراسیون فوتبال انتخاب شد. حسن روشن پیشکسوت فوتبال در اینباره یادداشتی در اختیار روزنامه جام جم گذاشت.

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر