jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۵۳۰۳۹   ۱۶ اسفند ۱۳۹۲  |  ۱۵:۰۸

یک سایت خبری نیجریه‌ای ضمن پرداختن به دیدار تدارکاتی تیم ملی فوتبال ایران با گینه، تاکید کرده که گینه راه پیروزی برابر ایران را به نیجریه نشان داده است.

گینه با شکست ایران، نیجریه را دلگرم کرد

سایت جام جم ورزشی - تیم‌های ملی فوتبال ایران، نیجریه، بوسنی و آرژانتین در جام جهانی 2014 برزیل با همدیگر همگروه هستند. این چهار تیم روز چهارشنبه گذشته در دیدارهای تدارکاتی به مصاف تیم‌های مختلفی رفتند. ایران در ورزشگاه آزادی برابر گینه با نتیجه یک به 2 شکست خورد. تیم مصر هم موفق شد با نتیجه 2 بر صفر برابر بوسنی به برتری برسد. نیجریه و آرژانتین هم به ترتیب برابر مکزیک و رومانی به نتیجه تساوی رسیدند.

در پایان این مسابقات، سایت نیجریه‌ای "کامپلیتلی اسپورت" به شکست بوسنی و ایران مقابل دو تیم آفریقایی اشاره و تاکید کرده است که پیروزی مصر و گینه دلگرمی خوبی برای نیجریه بوده و راه پیروزی در جام جهانی را به نیجریه نشان داده است.

به گزارش مهر این سایت در بخش دیگری از گزارش خود آورده: "تیم مصر موفق شد در نیمه اول دو گل به بوسنی بزند و در نهایت پیروز شود. همچنین تیم گینه در نیمه اول توسط مهاجم میلانی خود یعنی کوین کونستانت و ابراهیم ترائوره دو گل به ایران زد. 10 دقیقه بعد از شروع نیمه دوم رضا قوچان‌نژاد موفق شد برای ایران گلزنی کند ولی بازی با همین نتیجه 2 بر یک به اتمام رسید".

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

روز گذشته شهاب الدین عزیزی خادم به عنوان رییس جدید فدراسیون فوتبال انتخاب شد. حسن روشن پیشکسوت فوتبال در اینباره یادداشتی در اختیار روزنامه جام جم گذاشت.

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر