آخرین وضعیت مصدومان استقلال

زمین انزلی باعث مصدومیت بیک زاده شد

معاونت پزشکی و علوم ورزشی باشگاه استقلال آخرین وضعیت مصدومان این تیم را تشریح کرد.
کد خبر: ۶۵۲۴۲۶
زمین انزلی باعث مصدومیت بیک زاده شد

دکتر امین نوروزی صبح امروز در گفت وگو با رادیو ورزش با اشاره به مشکلات این تیم از ابتدای فصل تاکنون اظهار داشت: متاسفانه به دلیل فشردگی مسابقات فصل گذشته و اردوهای تیم ملی فرصت مناسبی برای ایجاد قوای فیزیکی و بدنسازی برای بازیکنان وجود نداشت و فکر می کنم امسال کادر پزشکی تیم استقلال سال بسیار سختی را پشت سر گذاشت و مصدومان زیادی داریم.
وی تاکید کرد: هر تیمی برای آماده سازی تیم خود در سه مقطعِ ابتدا، اواسط فصل و انتهای آن نیاز به بدنسازی برای تجدید قوای جسمانی بازیکنانش داشته ولی متاسفانه امسال این شرایط برای تیم ما مهیا نبود و در جایی دست کادر فنی آنقدر خالی شد که مجبور بود از بازیکنی که باید به او استراحت می داد استفاده کند و ما در طول فصل با چنین مشکلاتی مواجه بودیم.

دکتر نوروزی در ادامه با اشاره به آخرین وضعیت ایمان مبعلی افزود: این بازیکن در دیدار مقابل الشباب از ناحیه مچ پا دچار آسیب دیدگی شد اما پس از تمرینات و فیزیوتراپی که برای وی در نظر گرفتیم از دیروز در تمرینات حاضر شده و دوی خود را آغاز کرد بنابراین مبعلی مشکلی برای همراهی استقلال نخواهد داشت.

وی همچنین در خصوص هاشم بیک زاده تاکید کرد: با توجه به وضعیت نامناسب زمین ورزشگاه تختی انزلی، بیک زاده از ناحیه عضله ای که به لگن او مرتبط است مصدوم شد ولی دو روز پیش با گرفتن ام آر آی از این بازیکن تست گرفتیم و از همین رو این بازیکن به احتمال فراوان در دیدار با الریان قطر می تواند برای دقایقی بازی کند البته این موضوع با تشخیص کادر فنی خواهد بود.

معاونت پزشکی و علوم ورزشی باشگاه استقلال در ادامه در خصوص آندرانیک تیموریان گفت: این بازیکن در دیدار با الشباب دچار مصدومیت از همان ناحیه ای شد که پیش از این در دیدار تیم ملی برایش رخ داده بود. طبق صحبتی که با جراح وی داشتم وی تا دو تا سه هفته دیگر می تواند به میادین بازگردد ولی نکته حائز اهمیت این است که وقتی برای یک بازیکن از این گونه فلزها استفاده می شود باید حتی تا یک سال و گاهی مواقع بیشتر محافظت کرد. به همین منظور با یک شرکت ایرانی صحبت هایی را انجام دادیم تا تیموریان در بازی های آینده اش از این محافظ مخصوص استفاده کند تا پس از آن فلز مورد نظر از دست او خارج شود.

برچسب ها: استقلال
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
ایستاده در سیل

روایت دست‌اول امدادگران از عملیات جست‌وجو و نجات در سیل امامزاده داوود و فیروزکوه

ایستاده در سیل

نیازمندی ها