jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۵۱۶۶۶   ۱۲ اسفند ۱۳۹۲  |  ۱۰:۰۳

سرمربی پرسپولیس اشتباه می کند؟

دایی به دنبال جاسوس مایلی کهن!

۱

علی دایی دنبال چه کسی می گردد؟ همان کسی که اطلاعات محرمانه تمرینات و البته اسناد مربوط به باشگاه را در اختیار محمد مایلی کهن قرار می دهد.

دایی به دنبال جاسوس مایلی کهن!

سایت جام جم ورزشی - افشای برخی از اسناد باشگاه پرسپولیس از سوی محمد مایلی کهن در رسانه و البته درز برخی از اخبار خصوصی تمرینات باشگاه پرسپولیس و دیگر اتفاقات باعث شده تا علی دایی احساس کند فردی از داخل باشگاه این اطلاعات را در اختیار مایلی کهن قرار می دهد تا او نیز برای مصاحبه کردن علیه دایی مدارک خوبی در دست داشته باشد. آنطور که از گوشه و کنار شنیده می شود علی دایی قصد دارد جاسوس پرسپولیس را پیدا کند و خیلی هم اطمینان دارد که این جاسوس گماشته مایلی کهن است. باید دید این جاسوس پیدا می شود یا اینکه علی دایی اشتباه می کند؟!

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
امیر علی ع
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۲۵ - ۱۳۹۲/۱۲/۱۲
باید پوارو را استخدام كرد
۰
۰

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر