jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۵۱۶۶۶   ۱۲ اسفند ۱۳۹۲  |  ۱۰:۰۳

سرمربی پرسپولیس اشتباه می کند؟

دایی به دنبال جاسوس مایلی کهن!

۱

علی دایی دنبال چه کسی می گردد؟ همان کسی که اطلاعات محرمانه تمرینات و البته اسناد مربوط به باشگاه را در اختیار محمد مایلی کهن قرار می دهد.

دایی به دنبال جاسوس مایلی کهن!

سایت جام جم ورزشی - افشای برخی از اسناد باشگاه پرسپولیس از سوی محمد مایلی کهن در رسانه و البته درز برخی از اخبار خصوصی تمرینات باشگاه پرسپولیس و دیگر اتفاقات باعث شده تا علی دایی احساس کند فردی از داخل باشگاه این اطلاعات را در اختیار مایلی کهن قرار می دهد تا او نیز برای مصاحبه کردن علیه دایی مدارک خوبی در دست داشته باشد. آنطور که از گوشه و کنار شنیده می شود علی دایی قصد دارد جاسوس پرسپولیس را پیدا کند و خیلی هم اطمینان دارد که این جاسوس گماشته مایلی کهن است. باید دید این جاسوس پیدا می شود یا اینکه علی دایی اشتباه می کند؟!

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
امیر علی ع
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۲۵ - ۱۳۹۲/۱۲/۱۲
باید پوارو را استخدام كرد
۰
۰

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها