jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۶۵۱۳۲۱   ۱۱ اسفند ۱۳۹۲  |  ۱۲:۴۱

نتایج ضعیف و بی سابقه منچستریونایتد در این فصل از رقابت های لیگ برتر و لیگ قهرمانان اروپا باعث شده که اخبار زیادی درباره اخراج دیوید مویس سرمربی کنونی این تیم به گوش برسد.

فن گال سرمربی منچستریونایتد می شود

سایت جام جم ورزشی - گفته می شود که پایان این فصل از رقابت های لیگ برتر مصادف به پایان کار دیوید مویس خواهد بود. از همین اکنون لوییس فن گال هلندی و مشهور به عنوان یکی از گزینه های جانشینی مویس معرفی می شود. این مربی به احتمال بسیار زیاد سرمربی بعدی منچستریونایتد خواهد بود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

وقتی در مورد ورزش معلولان مطالعه می‌کنید یک بند میان اهداف آن وجود دارد که برداشت سطحی از یک ورزش همگانی است: بالابردن امید به زندگی در معلولان! بله، همه ما می‌دانیم معلولی که به صورت عمومی از رخوت آسایشگاه و عزلت خانه بیرون می‌آید و ورزش می‌کند به‌جز ترشح هورمون‌های امیدبخش و انگیزه‌های رو به جلویی که دارد، وقتی می‌بیند می‌تواند ضعف جسمی خود در برخی حرکات را با توانمندی در حرکات دیگر جبران کند، می‌فهمد زندگی به نقطه پایان نرسیده است، اما این تمام ماجرا نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها