اگر می‌خواهید به پوست خود کمک کنید و از شر جوش‌های مزاحم و دانه‌های سر سیاه خلاص شوید، پس این نوشیدنی‌های طبیعی را امتحان کنید.
کد خبر: ۶۴۹۳۰۲
نوشیدنی‌های موثر در رفع آکنه

این نوشیدنی‌ها به تصفیه خون و رفع ناخالصی‌های بدن کمک می‌کنند.

آب: بهترین نوشیدنی آب است. مصرف روزانه بین شش تا هشت لیوان آب می‌تواند از طریق کمک به کلیه‌ها، کبد و همچنین ایجاد تعریق و دفع سموم به درمان آکنه صورت و بدن کمک بسزایی کند.

انار: انار خاصیت ضدعفونی‌ کنندگی دارد و دفع‌کننده چربی‌هاست و در رفع سموم و اغلب عفونت‌های داخلی نقش بسزایی دارد، مصرف آب انار شیرین بعد از وعده‌های غذایی برای تصفیه‌ی خون و تقویت کبد و همچنین رفع آکنه مناسب است.

آلوئه‌ورا: ۲۵۰ گرم آلوئه‌ورا و یک گرم هویج را مخلوط کنید و به صورت روزانه مصرف کنید.

خربزه: مخلوط نصف یک خربزه و یک فنجان آب نارگیل روشی مناسب برای تصفیه خون است و از بروز آکنه جلوگیری می‌کند.

کیوی: مخلوط آب، یک عدد کیوی و یک فنجان زغال‌اخته و یک فنجان تمشک را به صورت روزانه و ناشتا میل کنید.

چای: چای به روند پاک‌سازی و تصفیه خون کمک می‌کند. این گیاه ذخایر چربی را از کبد دفع می‌کند و از نوشیدنی‌های بسیار خوشمزه و مقوی است البته استفاده از زنجبیل یا دارچین همراه چای بسیار موثر است. همچنین نوشیدن یک لیوان چای سبز به صورت روزانه می‌تواند به شما در داشتن خونی تمیز و علاوه بر آن داشتن صورت و بدنی بدون آکنه کمک به سزایی کند.

شیر و لیمو: هردو از موادی هستند که به عنوان تصفیه‌کننده خون مورد استفاده قرار می‌گیرد. به این صورت که آب لیمو را بگیرید و با شیر و یک لیوان کوچک آب گرم مخلوط کرده و میل کنید البته تأثیر آن به صورت ناشتا بیشتر خواهد بود.

سیر: از آن برای تصفیه خون استفاده می‌کنند. بدین صورت که سه حبه سیر را با یک فنجان آب گرم مخلوط کرده و به صورت روزانه مصرف کنید.

سیب: سیب با خواص پاک‌سازی آن شناخته شده است و موجب پاک‌سازی روده و سموم بدن می‌شود. استفاده از آن را فراموش نکنید.(دخت ایران)

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها