jamejamnashriyat
کد خبر: ۶۴۹۱۸۸   ۰۴ اسفند ۱۳۹۲  |  ۲۰:۴۰

مالک ملوان: قصد داریم قرارداد این مربی را 3 سال تمدید کنیم

اسکوچیچ؛ گزینه اصلی هدایت تیم امید ایران

عملکرد خوب دژان اسکوچیچ، سرمربی ملوان بویژه در نیم‌فصل دوم لیگ برتر باعث شده است که نام این مربی به عنوان یکی از گزینه‌های جدی هدایت تیم فوتبال امید ایران مطرح شود؛ امری که باشگاه ملوان آن را تائید کرد.

اسکوچیچ با ملوان در طول لیگ سیزدهم همواره روند رو به رشدی داشت و هم‌اکنون در رده ششم قرار دارد. پرسش اینجاست ملوانی‌ها به این راحتی حاضر به از دست دادن او هستند؟ سیروس محجوب، مالک باشگاه ملوان در این باره به تسنیم گفت: برای همه ما موفقیت تیم المپیک اهمیت فراوانی دارد، اما تا جایی که امکان داشته باشد اجازه جدایی به اسکوچیچ را نمی‌دهیم، چون در کشورمان مربیان خوب دیگری داریم که بتوانند به این تیم کمک کنند. تیم زیر 22 سال برای ما مهم است، اما موفقیت ملوان مهم‌تر. اسکوچیچ نقش پررنگی در روند موفقیت تیم ما دارد و جدایی‌اش به صلاح ملوان نیست.

وی تصریح کرد: نتایج اسکوچیچ خیره‌کننده و قابل تحسین است و به همین دلیل است که می‌خواهیم قرارداد او را به مدت سه سال تمدید کنیم. در این میان افزایش دستمزد اسکوچیچ هم یک مساله طبیعی است و مسلماً مبلغ قرارداد او متفاوت‌تر از گذشته خواهد بود. اسکوچیچ برای ملوان زحمت کشیده است.

اما هادی آیت‌الهی نایب‌رئیس اول فدراسیون فوتبال از معرفی سرمربی جدید تیم فوتبال امید در هفته آینده خبر داد و گفت: این گونه نیست که مربیان خارجی مد نظر ما باشند، بلکه مربیان ایرانی نیز به اندازه مربیان خارجی شانس دارند. وی در پاسخ به این پرسش که آیا حضور وینگادا منتفی شده است، تصریح کرد: حضور او به هیچ عنوان منتفی نیست و در حال بررسی گزینه‌های خود هستیم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نباید دوباره معطل غرب شویم

نباید دوباره معطل غرب شویم

تحولاتی که در ارتباط با برنامه هسته‌ای ایران در روزهای اخیر در اروپا و با حمایت آمریکا در حال رخ دادن است عمدتا به‌دلیل موضع قاطع ایران در اجرای حرف قطعی است که مقام معظم رهبری اعلام کردند مبنی بر این‌که تا وقتی لغو تحریم‌ها به صورت کامل صورت نگیرد ما نیز به تعهدات برجامی خودمان باز نخواهیم گشت و فقط وقتی آمریکا به‌صورت عملی، تحریم‌ها را بردارد و این مساله راستی‌آزمایی شود آن زمان ایران هم حاضر است بار دیگر تعهدات برجامی خود را به‌صورت کامل اجرا کند.

چراغ سبز به کرونا و سفر

چراغ سبز به کرونا و سفر

براساس آخرین اطلاعات می‌توان گفت وضعیت کرونا در کشور بسیار شکننده است، چراکه وضعیت ‌ ۱۱ شهرستان ‌قرمز، ۳۲شهرستان نارنجی، ۲۵۱ شهرستان زرد و ۱۵۴ شهرستان نیز آبی گزارش شده است.

گفتگو

بیشتر
ورزش، رمز سلامت در سالمندی

در گفت‌وگو با دکتر ایرج عبداللهی، عضو هیأت‌مدیره انجمن فیزیوتراپی ایران با بهترین فعالیت‌ های ورزشی برای سالمندان آشنا می‌شویم

ورزش، رمز سلامت در سالمندی

زمزمه‌های ناامیدکننده

گفت‌وگو با محمد مرندی درباره اخبار ضد و نقیض رسانه‌های خارجی مبنی بر «گفت‌وگو‌های امیدوار کننده ایران و غرب»

زمزمه‌های ناامیدکننده

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
حراجی جراحی!

درآمد بالا و ریسک کم عمل جراحی زیبایی سبب شده برخی پزشکان برخلاف تخصص‌شان به این بازار رو بیاورند

حراجی جراحی!

پیشخوان

بیشتر