jamejamnashriyat
کد خبر: ۶۴۹۰۳۴   ۰۴ اسفند ۱۳۹۲  |  ۱۶:۲۹

رفیق شفیق جابز، باز هم در اظهارنظری جالب، توجه جهانیان را به خود جلب کرد تا بار دیگر ثابت کند تفکرات بسیار متفاوتی با دوست دیرینه‌اش دارد.

استیو وزنیاک در آخرین مصاحبه‌اش به اپل توصیه کرده یک تلفن هوشمند اندرویدی تولید کند. وزنیاک پیش از این نیز با حضور در صف مشتاقان ارائه تلفن هوشمند نکسوس گوگل ـ آن هم فقط یک هفته پس از مرگ جابز، مدیرعامل قبلی اپل ـ علاقه‌اش را به این سیستم‌عامل نشان داده بود. او که از بنیانگذاران اپل است، چندی پیش از ویندوزفون‌های نوکیا تمجید کرده بود. البته این دوست قدیمی جابز اکنون هیچ سمتی در شرکت اپل ندارد.

وزنیاک معتقد است تولید محصولات اندرویدی با کیفیت فوق‌العاده اپل، رویایی است که مردم بشدت از آن استقبال می‌کنند. وزنیاک می‌گوید همان‌طور که مک‌های اپل، ویندوز را بسیار بهتر از دیگر رایانه‌ها اجرا می‌کنند، به نظر نمی‌رسد اپل هیچ محدودیتی برای تولید دستگاه‌های اندرویدی داشته باشد. البته با توجه به نفرت همیشگی جابز از سیستم‌عامل اندروید و دزدی‌دانستن آن، تولید این محصول بسیار دور از واقعیت به نظر می‌رسد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نقطه طلایی

نقطه طلایی

یک) عکس را خیلی وقت است گذاشته‌ام. جایی که همیشه جلوی چشمم باشد. پشت عکس، بابا با خودکار آبی و خط شکسته نستعلیق نوشته: «باغ اکبرآقا- نوروز۱۳۶۵ - با محمدمهدی جان».

از دکتر نجیب تا دکتر غنی

از دکتر نجیب تا دکتر غنی

حملات و ترورهای مرگبار در سراسر افغانستان به امری روزمره بدل شده‌است. هر کسی هم می‌تواند هدف باشد.

رشته ‌کوه‌هایی به نام پدر

رشته ‌کوه‌هایی به نام پدر

از یک سنی به بعد، دیگر شخص و انسان نیستند. تبدیل می‌شوند به یک مفهوم. یک مکتب، یک تفکر. بعضی وقت‌ها با یک من عسل نمی‌شود خوردشان.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
یک عصر متفاوت

در مرحله نیمه‌نهایی عصرجدید چه اتفاقاتی افتاد؟ به همراه جزئیاتی از چگونگی برگزاری مرحله پایانی

یک عصر متفاوت

پیشخوان

بیشتر