jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۴۸۴۹۴ ۰۳ اسفند ۱۳۹۲  |  ۰۹:۳۹

پرسپولیسی ها به حاشیه عادت کرده اند

چرا پروین باید دایی را خراب کند؟

خراب کردن دایی توسط پروین.اشتباه نکنید این دو همان هایی هستند که اینک در پرسپولیس به عنوان سرمربی و مدیر در کنار هم کار می کنند.

چرا پروین باید دایی را خراب کند؟

به گزارش جام جم ورزشی ، این روزها در بین حواشی متعدد پرسپولیس هر بار از اختلاف علی پروین با علی دایی نیز صحبت می شود . این صحبت ها در مواقعی که پرسپولیس احساس خطر می کند مطرح می شود و با عبور از منطقه خطر دوباره همه کارها به روال عادی و قبلی اش باز می گردد. پرسپولیس قبل از بازی با صبای قم یک بار دیگر اسیر حاشیه های فراوان شد از جمله ارایه اسناد و مدارک باشگاه که شایعه شده توسط پروین به مایلی کهن رسید. محمد مایلی کهن در اولین فرصت قبل از مسابقه روز جمعه سرخ ها به انتشار برخی مدارک و مستندات باشگاه از جمله قرارداد علی دایی اقدام کرد که با واکنش سرمربی تیم پرسپولیس همراه شد.این اقدام مایلی کهن آغاز نیش های منتقدان دایی به سرمربی پرسپولیس بود چون آنها اعتقاد داشتند دایی در ماجرای اعتصاب پرسپولیسی ها چون پول خود را از باشگاه گرفته بود حرفی برای گفتن نداشت و نمی توانست مقابل جریان اعتصاب موضعگیری مناسبی داشته باشد.حتی زیر سئوال بردن پروین در همان روزهای اعتصاب عاملی شد تا پروین مقابله به مثل کند و اسناد و مدارکی را در اختیار مایلی کهن منتقد سرسخت دایی قرار بدهد.البته این صحبت ها از سیاست های غیرشفاف در درون باشگاهها نشات می گیرد که با وجود ادعاهای حرفه ای گری، باشگاه های ما هنوز راه و رسم حرفه ای گری در نوع و میزان قراردادها را نمی شناسند.اینکه اعلام غیر رسمی مبلغ قرارداد برخی مربیان تا اندازه زیادی آنها را عصبانی می کند نشان دهنده غیر شفاف بودن و پنهان کاری های افرادی است که به ظاهر خود را مردمی و حرکت تیم خود را در جهت حمایت های هواداران اعلام می کنند اما با کوچکترین صداقتی که از سوی برخی افراد در اعلام و ارایه مستندات و مدارک صورت می گیرد برآشفته می شوند و این سو و آن سو غش می کنند تا توپ را به هر طریق ممکن به زمین دیگری بیاندازند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پیامی که دربی برای فوتبال ایران داشت

پیامی که دربی برای فوتبال ایران داشت

امیر حاج‌رضایی کارشناس فوتبال درباره دربی اخیر پایتخت یادداشتی را در اختیار روزنامه جام جم قرار داده و این مسابقه را تجزیه و تحلیل کرده است. یادداشت این کارشناس را در ادامه بخوانید.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر