jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۴۶۵۸۵   ۲۷ بهمن ۱۳۹۲  |  ۱۴:۵۷

تا آخر عمر در پرسپولیس

کفشگری: شانس قهرمانی داریم

هافبک دفاعی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: پرسپولیس آن قدر بزرگ است که به خودم اجازه ندادم برای باشگاه شرط بگذارم. لیاقت داشته باشم می‌خواهم تا آخر فوتبالم در پرسپولیس بمانم.

کفشگری: شانس قهرمانی داریم

سایت جام جم ورزشی - مهرداد کفشگری در گفتگو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس افزود: قسمت نبود تا بازی با صبا بتوانم به بازی‌ها برگردم و حالا خودم را برای سه بازی آخر آماده می‌کنم. بچه‌ها مصمم به پیروزی در بازی با صبا هستند و با این پیروزی، آن سه بازی ارزش زیادی پیدا می‌کند.

وی ادامه داد: دستم جوش خورده است ولی پزشکان اعتقاد دارند هنوز زود است که به تمرینات تیمی برگردم. به همین دلیل با برنامه بدنساز، کارهایم را دنبال می‌کنم و فکر می‌کنم سه هفته‌ای وقت داشته باشم که در تمرینات تیمی حاضر بشوم.

هافبک دفاعی سرخپوشان درباره امکان قهرمانی پرسپولیس خاطرنشان کرد: قهرمانی در مشت ما بود و با خودمان می‌گفتیم، دو هفته مانده به پایان مسابقات، قهرمان می‌شویم، ناگهان در چند بازی همه چیز خراب شد. الان اعتقاد دارم ما در واقعیت حتما شانش قهرمانی داریم و حرف‌‌های خلاف این را قبول ندارم. البته باید هر چهار بازی خودمان را ببریم و کاری به نتایج رقبا نداشته باشیم چون فکر می‌کنم بازی‌های رودرروی آنها با هم، فرصت لازم را ایجاد می‌کند. البته منوط به آنکه هر چهار بازی را برده باشیم.

کفشگری تصریح کرد: مشکلات وجود دارند ولی الان موضوع قهرمانی در لیگ برای بچه‌ها حیثیتی شده است. اینکه می‌گویند ما نمی‌توانیم کاری بکنیم، برخورنده است و بچه‌ها می‌خواهند خلاف این را ثابت کنند.

وی در پایان با درباره شرایط قرارداد خود در پایان فصل گفت: قرارداد من سه ساله است. علی دایی سه ساله بست، من هم سه ساله بستم و شرطی هم برای فسخ نگذاشتم. پرسپولیس آنقدر بزرگ است و به قدری آن را می‌خواستم که به خود اجازه شرط گذاشتن ندهم. لیاقت داشته باشم می‌خواهم تا آخر فوتبالم اینجا بمانم و در پرسپولیس از فوتبال خداحافظی کنم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها