jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۴۵۸۰۰   ۲۵ بهمن ۱۳۹۲  |  ۱۲:۳۰

ایمان مبعلی در اردوی کیش استقلال همپا با دیگر اعضای تیم تمرین کرد تا به سرعت خود را در جمع آبی ها جا بیندازد .

ایمان ؛ گمشده استقلال

البته ایمان بازیکنی غریبه در جمع آبی ها نیست و با بسیاری از بازیکنان استقلال دوستی دیرینه دارد . شاید به همین خاطر نیز بود که امیر قلعه نویی برای پوشش خلاء خط میانی اش این هافبک باریساز و کهنه کار را انتخاب کرد تا بلکه با تجربه این بازیکن خوزستانی که در زدن ضربات کاشته و ارسال ضربه های ایستگاهی تبحر دارد ؛ کمبود تیمش به لحاظ برخورداری از یک هافبک خلاق و بازیساز را جبران کند . البته ایمان فقط می تواند استقلال را در لیگ قهرمانان آسیا همراهی کند . مسابقاتی که برای استقلال و امیر قلعه نویی از اهمیت زیادی برخوردار است و باید صبر کرد و دید که آیا ایمان می تواند در بازی با الشباب عربستان در تهران ؛ همان مبعلی سازنده قبلی باشد یا خیر ؟

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر