jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۴۴۴۵۸   ۲۰ بهمن ۱۳۹۲  |  ۱۳:۰۷

من فقط خوب بازی می کنم

عقیلی : نظر کروش باید عوض شود

هادی عقیلی مانند سید مهدی رحمتی شایستگی دعوت دوباره به تیم ملی را دارند.

عقیلی : نظر کروش باید عوض شود

یکی دیگر از بازیکنان شایسته ای که می تواند دوباره به تیم ملی فوتبال دعوت شود هادی عقیلی است.او در پاسخ به یک پرسش فارس از علاقه بازگشت خود گفت.

مصاحبه رحمان احمدی در حمایت از خودت را دیدی؟ گفته چرا همه بسیج شده اند رحمتی به تیم ملی بازگردد ولی از عقیلی کسی حرفی نمی زند؟

مصاحبه را نخواندم ولی همه این ها واقعیتی است که رخ می دهد. نیازی هم نیست که کسی آن را عنوان کند.کسانی که روزنامه می خوانند می بینند که چه مطالبی نوشته می شود. من فقط می توانم خوب بازی کنم و خوب بازی کنم. اگر نظر کروش عوض شود که در خدمت تیم ملی هستم و اگر نه مشکلی ندارم چون با این قضیه کنار آمده ام. برای من هیچ چیزی جای سوال ندارد. همان موقع که این تصمیم را گرفتم با این موضوع کنار آمدم.

برچسب ها: عقیلی
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها